YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/01/2011 06:30:00

günaydınnnnnnnnn,
gecelik resmi süper bende bulayım  ama cd den kim bulacak şimdi face te yok sanırsam :D

ayy nasıl birşey alsın sevde ya giy cuma da göreliim ben hala öyle bir çaba içinde değilim :D

cafee nero ya sanırım ilk katta kahve dünyasının hemen karşısında bir kösede kahve dünyası diğer köşede cafe nero var

12/01/2011 07:07:00

Bilmem kahvaltılık ne yicez ki orada :)

sşz bilirsiniz ben uyarım size

12/01/2011 07:28:00

:D ya farketmez tostyesekte olur zaten ama kahve dünyasında türk kahvesinden başka bişiy içmedim yemedim menüue bakmışlığım bile yok ondan tahmin edemiyorum :)

12/01/2011 07:46:00

canım torium pek takıldığım yer değil arada alışverişe giderdim ama şimdi daha yakınımda daha güzeli var pek uğramıyorum ortada olsun diye orası dedik ama cafe nero sonuçta bildiğim biryer orası olsun bu sefer :)

12/01/2011 09:00:00

günaydınn, erkencisiniz bakıyorum bugün...yarın cafe nero mu dedik yani onbuçukta inşallah yetişirim inşallah eşim cuma diye yok traş yok banyo derken sallamaz beni, genelde 12 de çıkar evden cumaları.kızlar asudeye hamile iken şansım yaver gitmiş ve olivium park bravoda %50 indirimden br kaban aldım kapişonlu falan çok rahat, bu sene 3. senesi hala giyiyorum, ondan başkada kaban beğenemedim, pelerin aradım, kotonda buldum ama şık değildi, ama asudeye göre çıkarmışlar böyle tatlı bişey olamaz yaa alın mutlaka bebişlere bende alacağım kıpkırmızı hemşire pelerinlerine benziyor,çok tatlı .neysem işte bu sene almadım işin aslı...............................seninkide hayırlı olsun canım güle güle giy emi.biraz işim var şimdi geleceğim yine tamammı....

12/01/2011 09:05:00

neclaaa ne fondüsü kız, bana bakın alafranga işler çıkarmayın başıma sucuklu tosta ne oldu, ya suböreği, hele kıymalı bidemizin üstüne lezzet varmı acaba, lütfen türk mutfağını satışa çıkarmayalım, ''fondü, olmadı döndü'' hahhahah, yok fondü falan, yiyin çift kaşarlı tost, aklınız başınıza gelsin...

12/01/2011 09:50:00

kızlaaar geçen eşimle orda kahvaltı yaptık:) kahvaltı dediğimde tost yani etiler marmaris miydi tam hatırlamıyorum adını ama yemek bölümünde yani ben fondüye de bayılırım kahve dünyasında favorimdir ama o saatte midem kaldırmaz hamile hamile:) siz kahvaltı mı kahve mi ona bi karar verin bakiyim herkes gelsin hee eylem ekme bak sakın bizi:))
ayy fatma tel yollamışsın dur daha yazmadım müsait olunca bende yollayım

12/01/2011 10:00:00

Selam kızlar,
Bu sefer kesin ayarlayabildiniz galiba buluşmayı :)  Buluşunca bol bol resim çekin de paylaşırsınız burada. Gelemesekte resimlerden takip ederiz :))

12/01/2011 10:26:00

neclaa öldürme beni biliyorum hayatım fondünün ne olduğunu sabah sabah fondü mü yenir demek istedim çantada çikolata erise hooop çöpe.ecnebi cafelerinde üstüne para veriyorsunuz...pide yiyeceğiz tamammı, yağlı yağlı kıymalı kuşbaşılı kaşarlı.....bi mideniz kalksın öğle vakti.pazar günü kahvaltıya misafirim var su böreği yapayım diyorum nasılsa   7 de ayaktayız......

12/01/2011 12:14:00

geldim kahvaltıya gittim sabah, eylem ne pide si yaa:) marmaris büfe de kahvaltıda olabilir ama orası ortam olarak çok ayak altı değil mi içeride yeri varsa kabulümdür :)) cafe tarzıolursa daha rahat ederiz diye düşüşndüm ama dediğim gibi farketmez:)

vallahi bir  aksilik çıkmazsa muhakkak geleceğim kızlar biliyorsunuz hepimiz çocukluyuz gece bir ateşi çıkar yalan olur buluşma :) sabah muhakka yazarım geliyorum diye;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...