YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/01/2011 14:57:00

anaa akşam oldu ne pişirdiniz kızlarr.köfte makarna yapayım diyorum kolaycacık, mutfağı temizledim bugün, bu hafta kadın almayacagım aradım dedimki evde yokuz bikaçgün.hahahha.yalandan kim ölmüş.

12/01/2011 14:58:00

kızım makarna yiyor akşamda köfte dayarım.ohhh..

12/01/2011 15:12:00

ya annein mmutluluğu çok önemli bence nasıl rahat edecekse öyle yaptırmalı :)

bende kıymalı fıırn makarna yaptım, arkadaşımı da çağırdım onlarda gelecek :))

birde tart deniyrum hayatımda ilk kez becerebilecekmiyim merak ediyorum çok haber verrimsize gelişmeleri :D

12/01/2011 15:19:00

hehey resmini çek taammmı,çok güzel oldu derssin sonra şekli bozuk olur ama onu söylemezsin, kanıt isterim.

12/01/2011 15:20:00

yarıonda bana misafir var.

12/01/2011 15:20:00

Bana da doktorum 5. aydan sonra dedi ben de doğuma yakın boyatacağım.
Akşam menüde kurufasulye ve pilav var :) Fatma tart ı dene, güzel olursa tarifini bana da ver h.sonu misafirlerim gelecek :)

12/01/2011 15:35:00

haha hiç aklıma gelmemişti :) evet çekeyim resmini ama güzel olursa çekerim :p

12/01/2011 16:07:00

BEN KAÇTIM ŞİMDİLİK Bİ MİGROSA GİDECEĞİM EŞİM ORADAN ALACAK BENİ ÖPTÜM SİZİ.

12/01/2011 20:54:00

başıma gelmeyen kalmadı, migros avm nin içinde turlayıp öyle ineyim dedim arabanın tekeri çıktı,migrosa inene kadar 4 defa milletin içinde eğil kalk, tekerleği yaptım migrosta arabayı danışmaya bırakayımdedim danışmada kimse yok birine söyledim tel.açmış idareye, kasaya bırakabilir demişler kasaya gittim,olmaz dediler sinirlendim çıktım bebek odasında asude oynarken eşimi aradım trafige takılmış aradan kaçayım derken arabanın altnı sürttürmüş, amaaaann dedim bin git evine taksi bekledim 10 dk.geldi bindim evin yolunu şaşırdım zorla attım kendimi eve eşim gelince kızım başladı anlatmaya, ''anne siyah düt düt.......''vay kandırıkçı.yuvamıda yıkacak zilloş benim bakarmısınız, eşim soruyor neyle geldin diye...'' o  salak gece vakti siyahı kırmızıyı nasıl ayırtetsin ben zor seçiyorum'' dedim.neyse şimdi uyudu oje tazelemme lazm ama hiiiiiiç istemiyor canım.hadi iyigeceler...

12/02/2011 00:51:00

canım geçmiş olsun,
ama sen bana bak, saat 02:45
mert 38,9 en kötüsü de ilaç veremioyrum ben gerizekalısı ilaç verdiğim  enjektörü kaybettim
2 haftadı bulamıyorum kulakta vermedim şimdi yatamıyorum da ya havale geçirirse diye geçirme< dimi :( soymaya kaltım bağırıyor          eşim kalksa şimdi öğrense kaybettiiğimi evde ki asıl kavgayı gör ddeliricem oturdum ağladım kendime sinirimden duruma üzüntüm den ne halt edicem ben yaa:(

ben dedim ama dimi size, saçlar fönlü, kıyaafet hazır tırnaklar ojeli, taksi arandı 10:10 da bende olacak gelin görün ki ilaç içeiremedim sıpanın başında kitap okuyorum:(((

Kızlar sabah yazrım inşallah iyi şeyler yaşarım bu çocuk benim yüzümden havale geçirirse :((((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...