YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/02/2011 06:56:00

Günaydın canım mertin ne burun akıntısı ne öksürük hiç birşeyi yok sadece yüksek ateş :(

sabaha kadar kafayı yiyordum yükselecek ben uyuya kalacağım diye, bir düştü bir çıktı, şimdi 39 yine ve ilaç veremiyorum bir arkadaşımı aradım da normal enjekttör getirecek onu deneyeceğim :(

siz de buluşmayın dersem çokmu bencillik olur :( haftaya ertelesek desem ayıp mı olur yaaa :(((

12/02/2011 06:58:00

sağol canım ama 4 ümüzde bir araya gelecektiik sırf benim için iptal olsun istemem ama siz şimdi buluşursanız bir daha buluşabilirmiyiz ki:(

12/02/2011 07:18:00

tamam siz karar verin o zaman :)

12/02/2011 07:27:00

fatmacım çok geçmiş olsun tamam başka bir güne erteleyelim hazırlanıyordum şimdi, o zaman okula gidiyorum bir daha giremeyebilirim diye söylüyorum eylem'e de bi msj at istersen

12/02/2011 07:30:00

attım da arayacağım ama kızacak bana cadaloz anne :)

12/02/2011 08:10:00

konuştuk :) okumamış henüz burayı haftaya buluşabiliriz umarım, çok pardon kızlar ya:(

12/02/2011 08:13:00

heyt, açılın.pc yi açmadım sabah telefonu çantama atarken mesajı gördüm.adam aşagıda beni bekliyordu.fatmacım geçmiş olsun.başka zaman ne yapalım sana bi resim yolluyorum şimdi.mertin son dakika golünün üstüne bi kahve patlattım.oohh.

12/02/2011 08:16:00

ohhhh süslenilmiş bile :((( eşin ne dedi bu duruma :(
canım benim afiyet olsun ben kahveye arkadaşımı bekliyorum keşke yakın olsaydık yaa :((

bende şu halimi atarmışım ayy ne güzel süslenecektim bende :D
sabah kalk d yi ara servisi ara gelme de taksiyi ara iptal oldu de kızlara yaz amma trafik haa,

12/02/2011 08:28:00

bişey olmaz hayatım çocuk olunca hepimizin hayatı böyle ne yapalım, sabah sabah bi koşturmaca evin içinde eşim banyodan çktı bana ''sen hala hazırlanmadınmı '' diyor.başkası anlamaz bizim halimizden içindeler ama eşler bile anlayamazlar .eşim aşagıdaydı balkondan seslendim iptal diye, o bana üzüldü ''giyindin hadi kahvaltıya götüreyim seni'' dedi yok dedim şimdi kızkardeşim aradı on gündür küsmüştüm aramıyordum, kahvaltıya geliyormuş, ona bi fırça atayım  keyfim yerine gelir merak etme.sen oğlana bak, asudenin doktoru bi damla verdi soğuk alghınlığı için suyuna falan damlatabiliyorsun meyvesuyuna sütüne.UMCA SOLÜSYON  yazıyor doktora bir sor istersen asudede hiç ilaç içmezdi, 3 kişi tutuyorduk bu damla iyi oldu.anlamıyor bilee.bir daha ki sefere de merte söyleme kıskandığından hasta oldu belki çocuk hahhaa.öptüm canım.

12/02/2011 08:58:00

o solüsyondan bende kullanıyorum ama suya katsan anlar ya iğrenç bir tadı var :D bende ilacına damlatıyorum birlikte veriyorum onu:) ay kardeşin yakın mı sana ne güzel, bak gördün mü gitseydin onu fırçalamayacaktın :D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...