YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/03/2011 09:45:00

ay evet tekbaşına çıkmak mesele çocuğun arabasını alsanmı almasanmı, alsan bi dert almasan bi dert,çanta hazırla bavul gibi, bide hamilesin, hangisini tasıyacaksın allah eşlerimize bol para nasip etsin bize araba alsınlar öyle rahatki üst komsum yazın doğum yaptı ikisinide alıypr gidiyor bankaya, pazara sağa sola arabası var tın tın binip gidiyor..ben hiç tek halledemem o işleri.asla.hep eşimle .bi ekmek almaya bile çıkamıyorum....

12/03/2011 11:11:00

GELDİM HAVAYI BULDUNUZ GÜZEL YAPIN PLANLARINIZI BEN EVDE OTURAYIM MERTİN 6 SAATTE BİR ATEŞİÇIKIYOR EN SON 11 DE 39,5 TU :S NEYSE ŞİMDİ İYİ, AKŞAM KARDEŞİMELR GELECEK BENİM KOCA MAÇA GİDECEKMİŞ TÖVBE YARABBİM :)

ALEV NE OLDU KONTROL GÖRDÜNÜZ MÜ KIYMETLİYİ :))

EYLOŞ SENİN KOCA DA NE DÜŞÜNCELİ YAHU:))

BİRDE SEN NİKAH MI TAZELEDİN ŞEKERİM GELİNLİKLİ RESİMLERİN VAR YANINDA KIZIN :)

12/03/2011 11:29:00

yok ahayatım  tazelemek değilde evlilk yıldönümümüzde 14 agustosta gelinliğimi giydim, ilyasda takım giydi öyle eglendik aramızda ramazana denk geldide sokaga çıkaramadım adamı yoksa bi tur atacaktık..asudeyi uyuttum uyanınca parka götürecegim oradanda pazarımız var bişeyler alayım taksi ile döneyim diyorum inşallah elime yüzüme bulaştırmam, ilk def asudeyle tekbasıma kalkışacağım böyle bişeye.haydi gazam mübarek olsun.

12/03/2011 11:32:00

yaparsın bence ya:) bende baba oğulu pazara gönderdim hava alsın çocuk azıcık :D eşim çok güzel mutfal alışverişi yapar sağolsun :)) senin kız erken uyuyp erken uyanıyor ne güzel mert gece uyanınca bugün 10 da kalktı ne zaman uyuyup uynacak ta gece uyuaacak bilmem, aklam 12 ye 20 kala uyudu eğer becerebilirsem bugün uyutmayayım diyorum bakalım :)

ay gıcık gelinliğime de girerim diyorsun :D

12/03/2011 11:45:00

becerirsin becerirsin film izlesin, oyun oynasın şu evi dağıtan veledi çağır, gözünü kırpmaz dengini bulunca.

12/03/2011 12:03:00

evlendiğimde 55 kiloydum canım bu sefer giyince bol bile  gelmişti  ama geçmiş zaman tabiiki...ayrıca zayıflıktan kemiklerim çıkmıştı, hamile kalmasam herhalde terapistlik olmuştum hülyanın kocasına giderdik artık indirim falan yapardı zahir, aynada fil görüyordum, terazi 50, bozuk diyordum bu terazi en az 56-57 gibi görünüyordum kendşme, etraftan artık üstüme yürüyüp, gördükleri yerde yemek tıkıyorlardı agzıma..ahh, aaaaahhh...ne günlerdi.

12/03/2011 12:05:00

neclaaaaaaaaaa....geçenlerde bi erde scooter gördüm yansepet takmışlar, iki minik koltuk koymuslar çok şirindi, eşime gösterdim bunu istiyorum dedim, öyle güzeldiki.olmadı ediniriz bi tane..iş görür yani...ama bende bu takıntı oldukça onu ayrı çocukları ayrı götürürüm gideceğim yere, iflah olmam yani.

12/03/2011 12:06:00

resim koyayım biraz.

12/03/2011 12:11:00

canım sıkılınca gider koyu makyaj yaparım ben eşim hemen anlar moralimin bozuk olduğunu savaş boyalarını sürmüşsün der.böööle bi gündü..geçen sene galiba.

12/03/2011 12:14:00

Ben de geldiiimm 2012 de ben de anne olacağımm sanırsam yani inşallah :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...