YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/03/2011 12:15:00

yazın gittiğimiz erzincan seyahatinden.kabus gibiydi.bu araad şu adama kızı tutmasını öğretemedim gitti.hale bakarmısınız.

12/03/2011 12:40:00

hoşgeldin papatya hayırlı olsun hangi ay doğum mayıs galiba..

12/03/2011 13:04:00

Haha resmine bayıldım :D eşimde bana ne diyorbiliyormusun sana bir doğan görünümlü şahin alayım çelik jantta aktıtırım bak :D eşek dalga geçiyor vallahi 5 senedir alalmadım bir arabab yakın zamanda kısmet olur mu da bilmem :(

12/03/2011 15:59:00

aman yarabbi 5000 tane resim var pc de.hepsini ayıkladım bi klasör yaptım epeyce sildim, şöyle 2-3 saatlik daha işim var sonra seçip çıkarttırıp albüm yapacağım ne resimler çıktı inanamazsınız.bu arada hayatımda gereği kalmamış şahıslarıda şööle bi geri dönüşüme yolladım sonra onuda boşalttım.nedense omuzumdan yük kalkmış gibi hissediyorum.
 fatma ben tosbağa yada razıyım ama özel modifiyelileri var vasat bi clio parası istiyorlar, ama nasıl şirinler....yok anam ebnim daha ehliyetim bile yok havadan veren birini bulsam keşke de alsam araba sank, daha kolay geliyr bana.
   neclacım pahalı oyuncağa karşıyım asla da almadım,150 lira dediğin oyuncakta, 10 liaralık oyuncakta aynı onlar için.o yüzden bu jokerlere falan zaten oyuncak için asudeyi sokmam ben.dün arkadaşım hediye bebek almış gelmiş, inananmazsın 10 dk.sonra sıkıldı bıraktı.yerlerde yarı çıplak şuan.....o yüzden ucuzunu alırım sıkılınca birdaha alırım.bunlar zaten beraber oynarsan oynuyorlar tek başlarına  1000 l. da versen iki saatlik ömrü var oyuncağın.

12/03/2011 16:00:00

necla bak bunun givbi bişeydi.

12/03/2011 18:10:00

ay eylem korktum:)))))
yaa bende kendime bir adet araba istiyoruuum beni de yazın listeye yalnız beni şahin görünümlü doğan paklamaz karizmama pek düşkünümdür:)) Bana şöyle havalı bi araba olsun hatta üstü açılırsa pek memnun olurum
eylem bu da güzelmiş de iki çocuğu nereye koyucaz soruyorum sana;)

12/03/2011 19:38:00

yav yok bu değil benziyordu vespalara bile yansepet takıyorlar,4-5 000.l civarı iki minik koltuk koyuyorlar tabii arzuya göre sizi bilemme ama bizim burası tam scooter lık, sahile iniyorum her akşam ben kendim gidiyorum eşim işten gelip alıyordu bizi ama iki çocukla nasıl gideceğim evelden bisiklet alayım dedim şimdi bunlara taktım kafayı ama zor tabii benim için evhamlıyımdır biraz üzerinize afiyet.........

12/03/2011 19:40:00

seni de yazdım sevde listeye tamam yaaaaa....sana benden bi pembe tosbik üstüde açılır, taş çatlasa 7-8.000 lira.nasıl.

12/03/2011 20:36:00

pek ucuzmuş ama bi resmini koy bakıyım;)))

12/04/2011 09:15:00

valla ben doğan görünümlü şahine binsem başta kocam tanımaz beni:D taksiye binerim ayol :D
Hülya en azından ayağın yerden kesiliyor canım, keyfini sür:) ben öyle bir yerde oturuyorum ki kuaför dahil her yere taksiyle gidiyorum bir fön çektiriyorum 25 geliyor bana :D bir arladaşım var çok yakın allahtan hep birlikteyiz de uzak yerlere birlikte geziyoruz oda hamile şimdi denk geldi 2 hafta var aramızda:) o BMW  de pek bir havalıymış eylem :)

Necla eşim italat-ihracat yapıyor bir fabrika da,

akşam erkek kardeşimde bendeydi okey oynuyoruz kızlar erkekler eşleştik hadi nesine oynuyorsnuz vs. biz arabasına dedik :p keşke kabul etseelrmiş duman ettik onları, neyse eşime diyorum ki aşkitom küçük A3 işimi görür benim kardeşim de yuh BMW isteseydin arada pek fark yok diyor, ama ben sıfır istemiyorum kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:) o kadar da mütevaziyim hee :D

oyuncak olayı çoook fena hiç yaramı deşmeyin dünya para veriyoruz :(( dediğiniz gibi 2 saat oynuyorlar

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...