YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/05/2011 08:44:00

günaydın tatlişler,
merti gönderdim ama aklım onda içim rahat değil şimdi hemşireyle konuştum gerçi 10 da bakmış 36 ymış ama ne bileyim çkta mızmızlandı, neyse bugün temizlik günüm ben yapıyormuş gibi darl geliyor bana:(

geçmişi pek okumadım ama Necla sana gülsem mi ağlasam mı bilemedim demişsin ya içimdeki de ablası gibi olacak diye oturdum ağladım diye:D

ay kızlar cadı oluyor iyi ki de yok benim :p züğürt tesellisi ne yapayım :)
kızlar sabit evde enden vın kullnıyorsunuz ki ayol fiber internetin suyu mu çıktı :D

12/05/2011 09:04:00

günaydınlarr... vın da olsa fiber de olsa sohbet hızlı ilerliyor burda, ben sık sık bakamıyorum çalıştığım için ama sıkı bir takipçinizim yine de ;) herkesler iyidir inşallah...

12/05/2011 09:06:00

günaydınnnnnnnn kızlarrrrrrrr

iyi haftalar herkeze. 

h.sonu giremedim bi türlü . size haber veremedim...
ve açıklıyorummmmmmmmmmmm
bi oğlum daha olacakkkkkmışşşşşşşşşşş 

fatmacımmmmmm  peşinden geliyorum bak. seni yanlız bırakmadım :)))

12/05/2011 09:12:00

huuuu nerdesin kızlar?
Eylem,
Sevde,
Senem( epeydir yok)
Alevvvvvvvvvvvv hani haber verecektin :)
Zeynep,
Banu vardı sanırım ama pek uğramıyor,
kimi unuttum çıksın ortaya :D

12/05/2011 09:12:00

Herkese günaydın :) Bende çalıştığım için sık sık giremiyorum ama Özlem'in de dediği gibi takip ediyorum sizleri :) Fatma ve Nejla geçmiş olsun, umarım bıdıklarınız en kısa sürede iyileşir.

Mertalev hayırlısı olsun, allah bağışlasın, tamamına erdirsin. Hepinize sıkıntısız, güzel bir gün diliyorum...

12/05/2011 09:13:00

ay aynı adna yazmışız:)
ayyy desene sende ikiledin oğluşları, bir arkadaşım birazdan öğrenecek onunda oğlu var telefon bekliyorum ondan :)))

Tebrik ederim canım,

Hoşgeldin özlem bak seni unutmuşum, unutturmayın kendinizi bakiim :)

12/05/2011 09:14:00

Fatma, işte geldim burdayım :))

12/05/2011 09:15:00

hehe illa dürtmek gerekiyor dimi :))
benimde işim çok ama hiiiiç kalkasımm yok yerimden acaba duş alıp kuaföremi gitsem dedim ama düşününce daha yemeğim yok vazgeçtim üşendim işin aslı :D

12/05/2011 09:19:00

evet valla öyle olduuuuuu :)))

şaşkınımmmmmmmmmm 
o kadar çok kız tahmini vardıki etrafımda. sanki ben bile kıza inanmışım.
farklı olmasını istermiydim evet isterdim amaaaa 
neyse canım. sağlığı yerinde herşey yolunda ya önemli olan bu.

12/05/2011 09:23:00

sen de bir hayal kırıklığı seziyorrum :) hayatım inan bende hala hayıflanıyorum bazen, ama içimde kıpırdadıkça öyle muhteşem bir fuygu ki, bir arkadaşımda ikinc oğluş yaptı diyor ki doğanakadar içim biraz hep kırıktı ama doğunca kalmıyor o hüzün diyor :)))
Allah sağlıkla aldırsın kucağımıza ben şimdiden hevesleniyorum  abi kardeş bir örnek giydiricem diye :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...