YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/05/2011 09:25:00

hayırlı olsun Alev, sağlıkla doğsun inşallah tüm bebişler...
Fatma, ben bile unutuyorum bazen kendimi yoğunluktan, sen de unutursun tabi :) valla şöyle bi evde otursam, hele bir de yakınlarınızda olsam unutturmam kendimi de, kader utansın ;)

12/05/2011 09:27:00

Özlem yakın olanlarımız bile görüşemiyoruz, bak sen doğurmadan yapabildiğin kadar gez tyoz sonra biraz daha zor olacak ve gcün olmacak :))

12/05/2011 09:29:00

:)) 

bilmiyorum hayal kırıklığımı??
Mert'e arkadaş geliyor diye de çok seviniyorum açıkcası.

araları da çok az olacak ya. 
aynı cinsiyet daha güzel oynarlar diyorum falan filan...

tabi canım doğunca insanın aklına bile gelmez kız olsaydı diye  bir düşünce.

iki tane delikanlımız olacak fena mı hıhhhhh :))))))))

12/05/2011 09:31:00

o konuda haklısın bak bende hep mertime arkadaş geliyor diyorum, seninkinin yaş farklarıda az muhteşem olacaklar :)

12/05/2011 09:32:00

teşekkürler özlemmm :))

12/05/2011 09:41:00

ben evde şöyle ayaklarımı uzatıp yatmayı özlüyorum, haftaiçi iş, haftasonu da bir koşturmacadır gidiyor...ama haklısın fatma iyice yuvarlanmadan kendimi taşıyabiliyorken bolcana gezmem lazım, şimdiden ağırlaştığımı hissediyorum ayakta dolaşırken karnım gerim gerim geriliyor :)

12/05/2011 09:44:00

tünaydınnn, , canım bebişin hayırlı olsun, sağlıkla kucakla inşallah.kız erkek derken beniki erkek çıkınca çok sevinmiştim ama ne yalan söyleyeyim kız olsaydı kızıma yoldaş olurdu gerçekten, abzen geliyor bebekli arkadaşlarım öyle güzel vakit geçiriyorlarki, dün iki erkek annesi gördüm, çocuklar 5-6 yaşlarında nasıl tatlı tatlı geçinip anlaşıyorlardı imrendim,sakin sakin yemeklerini yediler, kavga yok gürültü yok , birbirleri ile sohbet ediyorlar fısır fısır, ne konusuyorlarsa artık, bayıldımmmm, şimdi dört çocuk istiyorum inşallah iki kız iki erkek olsun, herbiri diğerine arkadaş olsun,
 ama dediğine de katılıyorum içerde oynadıkça insan böyle şeyleri düşünmüyor bile, biraz hareketsiz olduğunda hemen telaşa kapılıyorumi eli ayagı düzgün saglam saglıklı bebeklerimiz olsun inşallah, şu mübarek muharrem ayı nın yüzü suyu hürmetine .....başka birşey istemiyorum.bu arada muharrem dedimde aklıma geldi, AŞURE PİŞİYOR OCAKTA, İSTEYEN VARMI HANIMLAR HUUUUUU, AŞERİN BİRAZCIK, yasasın kötülük ahhahahahhaa.....

12/05/2011 09:49:00

EYLEMMM EH BENSİZ GECECEK MİO BOĞAZINDANNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

12/05/2011 10:00:00

yaa benim kız kardeşim olmadığı için hep özenirdim kız kardeşi veya ablası olan arkadaşlarıma, 3 abiyle büyüdüm ben, eşimin de kız kardeşi yok, şimdi kızım olacağı için mutluyum, diyorumki çocukken hep özlemini çektim paylaşmanın yaşlanınca bari yalnız kalmıycam, kızım beni yalnız bırakmaz :))
aşuremiiiiii, canım çekmedi desem yalan olur, afiyet olsun, Allah kabul etsin...

12/05/2011 10:17:00

benimki hala karnımda bir bebk olduğunu reddeiyor olamas ki diyor sor bir kocana acaba bilin altı kardeşi mi reddediyor haha bizde birdoktor bulmayalım :D

birde benim göbişim küçükmüş yaa herkes öyle diyoo, abah komşum gördü kilo aldım sanmış iyi mi:p

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...