YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/06/2011 12:46:00

BUDA BEN FATMANIN MUTFAGINDA ELLERİNDEN KAHVE İÇTİM.OH..

12/06/2011 12:54:00

Evet özlem farkediliyor hareketler artık. Bazen boş bulunuyorum hoop bi tekme beni bile zıplatıyor yerimden :)
Ohh afiyet olsun... Maşallah ikinize de güzel anneler :))

12/06/2011 12:58:00

Ne pissin eylem o resim konulurmu ayol :D
afiyet olsun şekerim :) aynadan bende görünüyorum :))
her abah 9:30 da beklerim:D

benimde hareketlerim epey güçlendi pıtırcık pıtıcık bayılıyorum :D

12/06/2011 13:00:00

arakadaşlar merhabalar,yahu ben ders çalışayım,yok evleilgileniyim,yok çocuk,yok misafir derken koptum gittim.ama okuyorum kaynattıklarınızı...allahım bu ne aşure muhabbeti,valla sizden duymasam ben bilmezdim aşure ayı olduğunu.burası sosyetelerin mekanı,kimse de yapıp getirmezki bana aşure...annem geldi balıkesirden,"ben sana yaparım kızım"dedi.acayip sevindirik oldum..ben uzun süre ayakta kalınca belim tutuluyor,kasılıp kalıyorum..geçmeyecek bu bel ağrısı..bel ağrırsa erkek diyorlar doğru mu acaba?benim ilkinde de belim ağrırdı hep zaten.bak üzüldüm şimdi,bende mi çiftleyeceğim oğlanları yoksa..
 eylem,fatma ikiniz de çok güzelsiniz...afiyet bal şeker olsun..neclacım çok geçmiş olsun,umarım iyileşmiştir asude kuzu...burçlardan da konuşayım:benim oğlum ikizler,iki numara da ikizlerolacak..eşim aslan,ben de  başağım..hepinizi de çok öpüyorum

12/06/2011 13:02:00

sabah bende seni düşündüm bir senem kaldı diye:) bende mertte öyleydim bunda da öyleyim az ayakta kalayım bel ve sırt ağrısından ölüyorum ama bu şeyler belli olmuyor canım 3-4 hafta daha sabret sıra sende artık:)

12/06/2011 13:05:00

eylemle  aramızda 10 kilo + 10cm filan var sanırım :D necla 68 filanım hatta daha bile çok

12/06/2011 13:08:00

ya öyle,şu cinsiyeti ögrensem,geri kalan günleri saymam artık..benimçin takviminin her ikiversiyonuna göre de erkek,ama yüzük falında da kız...hani benim haftamda ciltte değişiklikler olurmuş ya düzelir,ya da bozulurmuş..kız olursa çirkinleşilirmiş ya,yüzümde 2tane kocaman sivilce var..)))hurafelerle yaşıyorum halime bak...

12/06/2011 13:10:00

bak sen böyle satış görülmedi:)) İkisi bizi ekip hoop buluşmuş necla biz de onları ekelim;))
bu arada ikinizde formunda ve güzelsiniz maşallah nazar değmesin:)
yaa benimkinin hareketlerini ben niye hala hissetmiyorum bende bi tuhaflık mı var panik yapıp doktora gitsem mi:((
dipnot: canım o kadar aşure çekti ki bu 30 katlı bilmem kaç daireli blokta ne tanıdığım var ne getiren:( kv yapmıştır ama onunla da görüşemedik henüz eşime söyleyim bari akşama güllüoğlundan getirsin aşeriyorum sayenize

12/06/2011 13:16:00

haklısın necla,bunlar hepgeyik zaten...sağlıklı olsunlar en önemlisi...ben 3.ye niyetli olmadığım için kız olsun diyorum.yoksa erkek olsahiç dert etmem.ama benim kocam takmış,illa ki bi tane kız olacak diye...yani kız bulana kadar devam yoksa,eyvah!!!!:)))

12/06/2011 13:17:00

haha ben yarın paıyorum buyrun gelin şekerim ;)) eylem yoluda öğrendi :P ama yarın sabah işim var akşam üstü yapıcam siz perşembe gelin d:

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...