YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/06/2011 15:01:00

hah kardeşimi yeni yolladım.kızla oynadı biraz.bende dizimi izledim.yemek yapmadım akşama yaa.ne pişirsem.çorba makarna yetermi acaba.
  havalar bozdu kızlar.bundan sonra soğuyacak galiba.3 ay kı.hayırl olsun.bi adamakıllı yagmur yagsa da şu hastalıklı hava akıp gitse artık.
   ben bi yemek yapayım en iyisi.neclacım tekrar geçmiş olsun.. vallahi çocuklar hasta oluyor, iyileş,iyor, ama olan anneye oluyr hep, şu halimizle uykusuzluk, yorgunluk gebeliğimizin tadını çıkaramıyoruz.ben dua ediyorumki kızım bu aralar hasta falan olmasın.eşim geç geliyor, yılbaşına kadar çok yoğun, sende çalışıyorsun bi taraftan çok iyi birşey biliyormusun, kafası dağılır insanın, akşamdan sabaha zaten evde yeteri kadar uğraşıyorsun evin stresini işte, işin stresini evde atabilirsin.
neyse hanımlar uctum ben byy.

12/06/2011 15:03:00

Bir pazara gittim geldim neler olmuş burada kaynatmışsınız yine :))
Babalar galiba kız çocuklara biraz daha düşkün oluyorlar. Benim koca da severkkız çocukları ama 2 tane kız olacağını duyunca ben kıskanç adamım ne yapacağım 2 kızla bilmiyorum diye hayıflanıyordu :))))

12/06/2011 15:25:00

haha benim de aşurem  kaynıyor, geceden ıslatmadan düdüklüde giriştim inşallah olur ya panikledim birden :))

12/06/2011 17:48:00

ay mersi şekerim ama bu halimle mi ya öcüye benziyorum :D bilsem süslenirdim azıcık :)

alın size aşureeeee

12/06/2011 17:48:00

Eylem sen şimdi ben neden resim işini akıl edemedim diye hayıflanıyorsundur :D

12/07/2011 10:39:00

tünaydın kızlar.aşure güzel görünüyor ellerine sağlık, da fatma hanım BİSSÜRÜ GEBE VAR DİYE  koymadık herhalde.onun yerine alın size göbeğimmmmm..

12/07/2011 10:51:00

içeride ütü dağı var.odaya sığamadım antrelere çıktım ütümasasıyla beraber.yarın kontrolüm var sabahtan gideceğiz, üçlü test sonuçlarıma baktıracagım bir ay oldu yahu.hafta sonu da yoğun geçecek, dün gece çocuk coştu ki hemde nasıl bir tekme bir tekme.fatma eşi dün akşam gelince dediki sen habersiz nasıl gidersin  bahçeşehirlere, kim bu fatma, hemen tanışmam lazım, tabii şaka ile söylüyor ama içerlemiş anladım yani.asla habersiz çıkmam çünki.hep bilir nerede olduğumu.torium da buluştuğumuz gün iki dk. çıksın da görsün sizi.yoksa rahat edemeyecek.gerisi kolay artık, kaçar kaçar bulusuruz.hahahhaa.hadi uçtum kızı uyutup ütüye devam.bu arada çamasır odana sürgü kapaklı bi dolap yaptır, eşyana göre raf koydur.irili ufaklı.içeri girdiğinde fazlalık görünmesin.birde kurutman yoksa kurutma al koy oaraya bence.çok rahat edersin.evine bayıldım güle güle oturun inşallah.bizde 2-3 seneye kadar düşünüyoruz ama istanbuldan gitme planlarımız var kısmet bakalım.ayy çok konustum hadi byy.

12/07/2011 14:04:00

ben geglddim, anca inanmıyorum ölüyorum yorgunluktan, birde daha aşure yapacağım neden mi dünkü içine ceviz koydum diye kapara oldu yemedi koca:( zaten bir kase kadı komşulara yetmedi dedim az daha yapayımda diğer komşularımada vereyim birine ver birine verme olmaz , ama ikea ya gittik merti okuldan ben aldım geciktim çünkü erken yemek yedik anam ölüyorum bel ağrısında :(

Eylem bence gelebilir eşin tanışmaya bence bir sakıncası yok :)
göbeğine bayıldımmmmmmmmm, ay kocaman yaa benimki niye minnak :(((((

sağol canım daha güzelleri senin olsun inşallah, evet orada dolap kesinlikle şart canım, ben kendim çizeyim diyorum sübürkeme göre yer olsun çamaşır askıma olsun herşeyiiçine alsın :)
kurutmaya gelince cesaret edemiyorum ya ben kurutmasız küçültüyorum herşeyi birde kurutmam olursa nasıl olur bilmem :D bakalım ileride düşünürüm belki, amannn sayacak olursan evde eksik bitmez :))

gitmeyin istanbuldan ya nereye gidiyorsunuz :))

12/07/2011 14:07:00

Fatma aşuren çok güzel görünüyor insanın iştahını kabartıyor. Eylem çok sevimli olmuş göbeğin :) maşallahh. Nereye taşınmayı düşünüyorsunuz? Benim de çok ütüm vardı. Yaptım bitirdim sonunda. Şimdi de yemek yapacağım. Hadi görüşürüz kendiinize ve bebişlerinize çok iiyi bakın :))

12/07/2011 14:09:00

ay ben düşünmedim ya ne bencilim herkes hamile :(((

KOlay gelsin zeynepçim, benim de kalkmam lazım aldıklarımı yerleştireceğim daha aşure yapacağım nasılda yorgunum sırtım ağrıyor yaaa

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...