YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/07/2011 14:15:00

Teşekkür ederim Fatma sana da kolay gelsin. Olsun insanın önce gözü doyacak değil mi ama. Sen de resmini koyup güzel görüntüsüyle gözümüzü doyurmuş oldun :) Ben de çok yoruldum yaa akşam söyleyeyim de bi masaj yapsın kocam bana hahahhaa :)))

12/07/2011 14:53:00

hamarat kızlarız vallahi.şimdi kurabiye yaptım, cumartesi günü günüm var oraya götüreceğim.bizde yeriz diye iki ölçü yaptım, yuvarla yuvarla bitmedi.zeynep gözünaydın ...bende bitirdim ama yenileri makinede çıkar birazdan.çok yoruldum uzanacağım biraz kahvaltıdan beride bişey yemedim çocuk tepinip duruyor.

12/07/2011 15:11:00

ayyy Hülya ne desem boş canım halini inan anlıyorum :)))
ama hepimiz öyleyiz boşver ;)) onlar çocuksuz hallerine yansın :D
saç güzelse makyajda yap güzelce göbeğini gere gere dolaş ;o)

12/07/2011 15:26:00

e neden haksızlık ediyorsun kendine sende okudun,,
humus hep zor bişiy sanırdım meğer değilmş:) ama çok severim ellerine sağlık,
utanmadan istedi yani,
senin masayı  görünce tabi:D

12/07/2011 17:39:00

Valla asıl senin hava atman lazım o zaman hülya. Hem okumuş, hem çocuklu, hem hamile hem de hamaratım desene öyle 36 beden olmakla olmuyor :))))

12/07/2011 17:45:00

Eylem c.tesi günü olan gün için bugünden mi kurabiye yaptın? Erken olmamış mı biraz :)) Bebişi aç bırakma ama sonra yersin öyle tekmeleri :)))

12/07/2011 18:46:00

kızlar üç tepsi kuarbiye yaktım.bu bir rekor.kendi rekorumu egale ettim.neyse.sağlık olsun kuzum eglendi ona sayarız hahahaha.canım yarın öbürgün evde yokum o yüzden yaptım ılıkken buzluğa attım ama biraz esmerimsi oldu asude ''ciya byöbiya'' diye diye yedi.siyah kurabiye demek oluyor.

12/07/2011 18:48:00

hülyanın sinirleri bozuk herhalde neyaallım canım yaa hemileyiz herhalde hülyacım , okadar kilo olacak artık..bak 5 ayda 7 kilo almışım, inanılır gibi değil.veririz nolcekki.

12/07/2011 19:02:00

Aşuremi yedim dün gece:) seninkini görünce canım yine istedi ama fatmacım:)
Eyleeeem "hamarat kızlarız vallahi" demişsin ya o gruba beni dahil etmedin dimi, etme yani ben hiiiç yapamam öyle şeyler kek yapmayı bilirim onu da ayda yılda bir, ben okuyayım çalışayım ama ev hanımı olmayım ya:( en çakmasından zoraki ev hanımıyım dizdim çocukları da kurtuluşum yok artık:( o yüzden bayılıyorum sizlere siz böyle anlattıkça belki bana da heves gelir içimde gizli bir cevher vardır belki bir umut çıkıverir falan;)

12/07/2011 19:45:00

ne diyeyim şimdi size.yüzkaraları desem ayıp olacak....sevde böyle söylediğine göre mutklaka var sende bişeyler.üstüne git korkularının canım hahahhaa.neclacım sen asudeyi öyle bir anlatıyorsunki başka bi iş yapabilmem mucize olur zaten.çok merak ediyorum sırf kızınla tanışmak için bir gün bir baskında sana yapacagım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...