YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/07/2011 20:12:00

ciya byöbiya derken kurabiyeyi bırakıp yemek lazım asudeyi :)) sevde o kadar umutsuz olma yaa çalışmasan evde olsan kesin çıkar bişeyler :) necla senle fazla zaman geçiremediği için sana naz yapıyordur belki de  :)

12/07/2011 20:15:00

Necla seni gördükçe kızımın o yaş dönemini korkuyla bekler oldum ben yaa Allah kolaylık versin. Ay Eylemim yok canım yok içimde gizli bişey yok benim, Zeynep çalışmıyorum ki sadece master için okula gidiyorum öğrenciyim yani o da bol bol ekerek kızımı bırakmaya kıyamıyorum hala yani ona rağmen böyleyim ben;)

12/07/2011 20:24:00

Hıı pardon :) Ama olsun öğrencilikte zor iş :)) Çocuk olunca zor oluyor değil mi okumakta...

12/07/2011 20:35:00

Aslında değişik bir hava solumak, sosyalleşmek hele ki mesleki kariyer sahibi insanlarla bir arada olmak mükemmel oluyor, sanki nefes alır gibi hissediyor insan ama ben biraz kızımı bırakmakta zorlanan bir anneyim. Kayınvalidem bakıyor çok da iyi bakıyor ama ben kıyamıyorum çok vicdan yapıyorum bir de düzen takıntım var, ben olmayınca uyku saati kayıyor yemesi değişiyor bunlara da takılıyorum, ikinci doğmadan tezi vermenin çabasındayım yani, bir daha çocuklarımı bu kadar küçükken bırakmak istemiyorum.
Yine de tavsiye ederim çok eğlenceli hele ki benim gibi başlarken de bitirirken de hamileyse insan epey ilgi çekiyor, hiçkimse beni kolay kolay unutamaz o bölümde yani:)) (Konuştum konuştum sonunda yine tavsiye ettim)

12/07/2011 20:45:00

Sen mutluysan sorun yok. Vicdan yapmana da gerek yok sonuçta kimse isteyerek bırakmaz evladını. Şartlar onu gerektiriyor ki bırakıyorsun kızını

12/07/2011 21:59:00

ayva tatlısı yap necla...küçük ve sapsarılarını seç, soy ikiye böl limonlu suya at.soyma işlemi bitene kadar kararmasın diye.teflona diz delikler üstte kalsın.içlerine birer çorba kaşığı toz seker dök, biraz traflarına biazda tencereye gezdir.bulursan (aktardan falan) kızamık şekeri al ez onuda gezdir ayvaların üstünde.en küçük ocakta en kısıkta yumusayana kadar pişir.kaymakla servis et.bayılırım kışın bol bol yapar yerim.
  bugünkü klasık kurabiye tarifimi vereyim, yakmazsan on numara.1 paket margarine 3 bardak nişasta, 1 bardak un gözkararı pudra şekeri koy kabartma tozu koy, bigüzel hamur yap extra mazeme koyabilirsin.ben bugün ceviz ve portakal kabuğu koydum.hamur yumusak olursa nişasta ile kıvam ver.ceviz kadar koparıp yuvarla tepsiye diz.15 dk.da pişer altları pembeleşince al fırından.
  bebişini bırakanlara tavsiye;
   hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç üzülmeyin, anneci bebek okadar zorki.senden yemeyen, sensiz oynamayan uyumayani yıkanmayan, ilaç içmeyen bir çocuk ömür törpüsü adeta.evelden beri eşimle yanlızız ve çok sıkıntı çekiyoruz.2.5 senedir sinemaya gidemedim.akşam eşimle eglenceye gidemedim, gece gezmelerine gidemedim, gittiğimiz yerlerden hep kızın uyku saatinde dönmek zorunda kaldım.çok kolay, çok iyi huylu bir bebek ebnimki ama çook anneci.benim olmadığım yerde azcık biryeri acısa sakinleştrmenin imkanı yok.çok zor çok.bensiz uykuya dalmaz.asla.düşününce güzel geliyor kulaga.ama anneyi yiyip bitiriyor.
o yüzden sıkmayın tatlı canınızı bırakın başkaları ile vakit geçirsinler.
   neclaa benim eltimin kızı var.bu yaz beraberdik, inanamadım.sadece çığlık atan bir çocuk.başka meziyeti yok çığlık atyor.babası ilgileniyor genelde ve babası diyorki annesi yokken böyle değil diyor.yanlız iddia ediyorum onu görsen kendi çocuğunun ayagını öpersin.eger o çocuksa benim ki ne kardeşim.dayanamadım bir gün dedimki susturun şunu yaa  dedim.tööbe yarabbi minicik çocuğa ....annesinden gıcık kapıyorum ya ondan herhalde....
 neyse öyle işte kızlar, yavrularımızı çokta büyütmeyelim gözümüzde beterin beteri var

12/07/2011 22:02:00

BİSSÜRÜ ÇKİRDEK ÇİTLEDİM DUDAKLARIM KAVLADI RESMEN.ŞİMDİ PİSLİĞİNİ TEMİZLEYİP YATACAGIM.YARIN KONTROLÜM VAR VE TEST SONUCLARIMA BAKTIRACAĞIM.OKUYAN BANA DUA ETSİN, ŞU TESTLERE TAKIĞIM RESMEN....ÖPTÜM SİZİ İYİ GECELER.
  YARIN SABAH İÇİN GÜNAYDIN, ÖĞLEN İÇİNDE TÜNAYDIN.        HAHAHHHAAA...AKŞAMA GELİR NAKLEN İYİAKŞAMLAR DERİM.

12/07/2011 22:05:00

HAHAH ZEYNEP.EVET ÖYLE TATLI KONUSUYORKİ.KONUSTURP KONUSTURUP TERLİKLE KOVALIYORUM.''DÖVERİM SENİ ASUDE '' DEYİNCE KAÇMAYA BAŞLIYOR ZİLLOŞ.

12/08/2011 03:10:00

ay cok tatlisiniz)) oku oku bitiremiyorum((( bende orda oldam keske))

12/08/2011 06:32:00

Günaydın kızlar,

Necla senin de sinirlerin bolzulmuştur çokta haklısın sen sinirli yorgun olunca asude daha da zıvanadan çıkıyordur bence canım onu pedagoga götür aacil olarak kardeş olunca daha da kötü olabilir,
eylen o bağıran çocuk varya tek sorumlusu anne baba vallahş:) çocuğun da huyu var tamma ama çocuğa sınırlar koymak şart!!! kimin patron olduğunu öğrenmeli, ama anne baba çalışıca kıyamıyor çocuklarına :) necla senin içinde gecerli çocuklara pabuç bırakmamalı tarammıyor mu saçını kaldır oyuncaklarını ağamaktan şişsin ağlaya ağlaya sızsın ama yine de istediğini yapma paşa  paşa taratacak saçlarını :D  yada beni dinleme pedegoğa götür accil:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...