YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/09/2011 14:51:00

annen olunca başka kimseye gerek kalmaz sağlıkla kucağına alırsın inş

12/09/2011 17:12:00

merhaba güzeller, bak ben de geldim Fatma. Banu gibiyim ben de, çalışıyorum, akşama kadar o kadar insanın stresiyle uğraşıyorum ki kendimi unutuyorum bazen, arada boş zamanlarım olursa yazmaya çalışıyorum buraya ama yetişemiyorum :(
dün akşam biraz kötüydüm, günboyu solda bir karın ağrısı, gazdır diye geçiştirdim, yoğunluk yorgunluk derken terzi kendi söküğünü dikemez ya akşam da devam edince soluğu hastanede aldım, idrar kan tahlili ultrason falan bişey yok, içimi rahatlattım geldim işte. bebişim iyi olsun da kendimi hiç düşünmüyorum artık...
bu arada tutkuu hoşgeldin sen de, çok az kalmışşş ne güzel :)) ilktosun sen de hoşgeldin :)
Zeynepçim yarın doya doya seyret kızlarını, tadını çıkar, herşey yolunda gider inşallah :)
ALLAH HEPİMİZİN YAVRULARINI KORUSUN, SAĞLIKLI VE ZAMANLI GELSİNLER, KOKLAYALIM MİS GİBİ İNŞALLAH...

12/09/2011 19:38:00

hoşbulduk teşekkürler herkese.

12/09/2011 21:18:00

kızla iyigeceler bende gece kusu oldu çıktım.bugün cuma temizlik vardı bende kuaföre gittim saçlarımı boyattım sonra fönlettim saba iki maşa tutar çıkarım.yarında yokum maalesef günümüz var taaaaa istanbullara gideceğim.
   yeni hamileleer hoşgeldiniz tebrik ederim ikişnizide.
 fatmacım dünkü soruna cevaben:
  yok canım düzelecek gibi değil, 14 senelik emek, 1 yasında çiçek gibi bir yavru, mis gibi ev yuva...hepsini hiçe sayıp boşanıyorlar.aynı evdelier şimdi ama karar verilmiş işte.çok üzüldüm, dün gözlerim doldu doldu boşaldı.yazık vallahi.herneyse.herkes yasadığını bilir.biz ne bilebilirizki.çıktık geldik gece vakti.ama aklım onlarda hep.
   hepinizi öpüyorum.kilolarıma kafayı taktığım için derhal önlem aldım.yemek yemiyorum, doktor kızdı ama iştahımı açtığı için ilaçlarımıda içmiyorum.emin olun çok ama çooook gecerli sebeplerim var.birazda inat diyelim.
 haydi iyigeceler.kendinize iyi bakın.hafta sonu görüşemeyiz hepinize neşeli hafta sonları diliyorum.

12/10/2011 17:27:00

hemen bakıp çıkacaktım ama, eylem ne gibi geçerli sebebin var anlamadım ben onu nohut yutmuş solucan gibisin incecik hatunsun boyun uzun kilo dediğin göbeğine gitmiş, nedir geçerli sebebin biz ölellim o zaman ya, sabah 69 geldim gözlerime inanamadım :D

12/11/2011 07:27:00

anam sabah sabah fır caya bak...eeeeeeeeeee.....şimdik şööle olduu......ne desem bilmemki......asudede  süper ötesi beslenip her nevi vitamini alıp üstünede 30 kilo  alıp, çocuk bi paket makarna kadar doğunca, 5 aylıkken ameliyat falan olunca bende o kilolarla başbaşa kalınca sinir oldum sonra depresyona girdim.yeni çıkmıştımki o depresyondan paşam a hamile kaldım.aynı şeyleri yaşama korkusu falan filan cart curt.hülyaaaaaaaaaa.eşine sorsana durumum vahimmi.
 kısacası içmiyorum işte inat ettim.buda minik doğup ugrastırırsa enazından ben ettim derim.5 ayda 8 kilo almışım.sen ölme niye ölüyorsun, benim bünyem 52 den fazlasını görmezdi ki.56 olunca bile krize giriyordum.hemen diyet mekik, bilmemne veriyordum.aynı anda hem bebek stresi hem kilo stresi agır geliyor, girdiğim sinir krizlerini ebn bilirim ama gecen sene hepsini verince rahatlamıstım, boşuna sinir yaptım dedim hep, şimdi başa döndüm anlıyormusun, psikolojim bozuk, kiloyu herkes yakıstırır bana bende öyle fakat şimdi biri ''güzel aoldun'' dese küfür etmiş gibi geliyor.daha ne diyeyim fatma sadece bunu düşünür oldum.
  bebeğin saglığı herseyden önemli tabiiki.çocuklara konsantre yasadıkça ebn hastalanıyorum.ben iyi olmazsam da kim iyi olacak, kim bakacak evime çocuğuma.bu da var yani.ben ne kadar böyle söylesemd e yemekten vazgecemşyorum ama...dana gibi ye babam ye.amaaaann..iç diyorsun yani içeyim...ilaçların hepsi bulantı yapıyor, bayılıyorum bulantıdan neredeyse.ne bileyim yaa.

12/12/2011 08:52:00

Günaydın kızlarrrrrrrrr,

ay boşuna konuşuyorsun oradan cadaloz anne :D hiç duymuyorum seni,

hafta sonu kimsecikler yokmuş, öptüm hepinizi

kocişime doğum günü pastası :p Napiim kendi istedi bunu, harika yaparımda kendisin ;o)

12/12/2011 09:16:00

Sana da yaparım:)

12/12/2011 09:25:00

Yaş pasta değil bu browni :D ama pastaya bin basar o kadar diyim:p
bir gün toplanıp gelin bana ;) yaparım sizde :D

12/12/2011 09:49:00

evet olabilir, benim bu ara hiç enerjim yok ama gün belirlersek uyarım size :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...