YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/14/2011 21:28:00

Hülya gece gece gülldürdün beni "sanırım nöbetten fırsat bulamamış onlarda:)))" öldüm bu lafa,
oğlum 23 te uyudu ya haksız değil çocuk öğlen uykusunu çok uyuyor uyandırınca mızmız oluyor ama bir çözüm bulmak lazım bu duruma doğum dan önce en geç 21:30 da uyuması lazım okul işimizi bızuyor, okuldan gelip öğlen uyuması 3 e uyanması 5 bucuğu buluyor eskiden 9 dedin mi uyuyan çocuğum 22:30-23:00 lerde uyuyor olacak şey değil:( onun için çok sakıncalı bir durum neyse sağlık olsun bu da çözülür :)))

12/14/2011 21:29:00

CADALOZ ANNE depresyondamısın şekerim uğramıyorsun :) benimde canım sıkkın olunca yazasım gelmiyor hiç :))

12/14/2011 21:37:00

iyigeceler kızlar.iyigeceler fatmaaanımm...asude hasta.en yakın arkadaşım hasta.ona gittik bugün.gecen akşamki maç gerginliği ara ara nüksediyor.adam ''meyve varmı'' diyor, ben bana tv al diyorum, başlıyor gülmeye.
  yılbaşı programı arıyorum sürekli, hesaplı olsun bebekle gitmeye uygun olsun,akşama kadar ona baktım bişi bulamadım.kaplıca bakıyorum uzaklaşalım biraz çok ihtiyacımız var.yılbaşı bahane işte.eşim çok yoğun akşama kadar asudeyle ugras gece uyumaz, gündüz uyumaz.bu saat oldu hala ayakta sıpa.ben depresyonda olmasam da kim olsa.
   geriye doğru okumadım vallahi dert anlattım gidiyorum ben şiştim bir haftadır sizide şişirmeden kaçayım.kendinize iyi bakın.öptüm.

12/15/2011 06:38:00

Günaydın kızlar,
bak dedim işte  ben anladım bir durum var:))
Ay sağlık gerisi yalan bizim de bir arkadaşa idecektik ama canım istemiyor olmadı evde takılırız oldum olası sevmem yılbaşından dışarı çıkmayı hele oğluşla hiç çıkmam, gerçi annem bende olursa uyutup kocişle birşeyler içmeye giderdik ama hamileyim de :D

işte öyle bizde arkadaşımla bu sabah boğaza kahvaltıya gidecektik oğlu hastalanmış :) çocuklu millet  program mı yapabilir ayol:D

12/15/2011 07:31:00

Necla müdürleriniz bu duruma çok sevinmiştir :D

12/15/2011 07:34:00

bu nasıl iş necla ya...1/4 ha..oran süpermiş..geri kalan 12 kişişiyi de hamile bıraktırırsınız siz..eeee üzümüzüme baka baka kararırmış...:))ya arkadaşlar benim oğluşumun da ayağında bi problem var,ortepedik ayakkabı kullanıyoruz,günde 8saat giymesi lazım..şu sıralar küçüldü ,dün yenisi için ölçü verdik.pek giyemiyor o yüzden..ve ne zaman ayakkabıyı az giymeye başlasa,geceleri ayağım ağrıyor diye kıyametleri koparıp susmamacasına ağlıyor(harap bitap düştü ağlamaktan.sabah gözleri göçmüştü resmen...benim de üzüntüden başım ağrıyor oyüzden..ağrı kesici şurup içirip,romatizma kremi sürüp zor yatırdım bir saatte...

12/15/2011 07:53:00

http://www.anneysen.com/bebek-isimleri.aspx kızlar,belki de burdan isim buluruz bebişlerimize...

12/15/2011 08:04:00

Senemcim gçmiş olsun çok, tatlım o zaman tam küçülmeden yenisini yaptırın, acaba alıştı diye mi, yoksa ayağına küçük geliyor diye mi ağrıyor:(((( kuzum yaa:(

12/15/2011 08:07:00

evet evet ona müstehakmış :D

Size de geçmiş olsun, geçmiş gerçi ama :))

12/15/2011 08:11:00

Allah çaresiz dert vermesin, hiç vermese daha iyi ama :)))
mertte 10 aylıkken operasyon geçirdi kuzum benim hiç çıkmıyor aklımdan :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...