YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/19/2011 06:25:00

deneyebilirim, pek sanmıyorum ama denemekten zarar gelmez:)
bize haber vermeyi unutma,ama kanama devam etmedi değil mi?

12/19/2011 07:00:00

fatma anne bende lefkoşadayım:) k.valideye selamlar:) benimde göbüş fırladı gitti.sanırım 2.ler daha cabuk cıkıyor...bu arada doğum olmuş ne güzel darısı bize.idrar yolu enfeksiyonunu ben 2.bebeğimde yaşadım.suda eriyen bir tablet var onunla geçdi...ama çok zor sürekli yanma oluyor,şimdi korkumdan 2 kat corap gıyıyorum.

12/19/2011 07:03:00

bu arada bademcik şikayeti yaşayan var mı?oğlum 4.5 oldu ama kış geldimi,benim korkulu günlerim başlıyor:(her ay antibiyotik.bu kış bi kaç kez grip ilaçlarıyla iyileşdi,şaşırdık ve sevındık.ankarada bilgi hastanesine götürdüm,büyük ama almaya gerek yok dediler.keşke alsalar diyorum,en azından belki bu kadar sık hastalanmaz.martda ankaradayım,bildiğiniz iyi bir kbb ci var mı?yada bademcik ameliyatı geçiren?

12/19/2011 07:09:00

Canım geçmiş olsun çok,
gönyeli de İlşen var bilirmisin orayı onun hemen bitişiğinde ki ev :))
Kıbrıs kışın zor evler soğuk oluyor dışarısı daha sıcak neredeyse, kv ler kalörüfer döşettiler de rahat ettiler :)

12/19/2011 08:13:00

merhabalar güzel hamişler,öncelikle tutkuuu çok tebrik ederim,allah analı babalı büyütsün inşallah..neclacım sana da çok geçmiş olsun,doktoruna git de için rahat etsin,kendine de iyi bak...fatma oğluşuna da geçmiş olsun,kusarak balgam çıkarması iyi birşry,söküyor işte iltihabı...benimkinde de öksürük ,burun akıntısı falan var,1haftadır.ama şükür enerjisi yerinde ve ateş olmuyor.ben en çok ateşlenince korkuyorum,çok üzülüyorum.gerçi şimdiye kadar derecede 39da görmedim hiç ama ne bileyim,ateşlenince çok harab oluyorum ben.kıbrıslı hanımlar benim kardeşim de 1ay sonra magosa'ya gidecek askerlik için....bu arada ben de geçen hafta kontrole gittim,bebişimi gördüm..ense kalınlığı ölçüldü,ikili test yapıldı...herşey normal allaha şükür...))2,5kilo almışım baştan beri,yine de fırça yedim..hepinizi öpüyorum...

12/19/2011 08:20:00

kıbrıs şuan sıcak...biz klimayla ısınıyoruz,sorun olmuyor..gönyeliyi bilmez miyim:)senembay magosa da çok ilginç bi yer..gerçi benim mart 4 de kıbrıs maceram bitiyor...doğum için Ankaradayım:) ben genede Anakara diyorum,burası farklı geldi bana...Ah hele o Ankara simidi...of offffff:)

12/19/2011 08:43:00

merhabalar)) bebisim 1230qr olmus))masaAllah kizima)) buyumus dimi teyzeleri)

12/19/2011 08:43:00

merhabalar)) bebisim 1230qr olmus))masaAllah kizima)) buyumus dimi teyzeleri)

12/19/2011 08:48:00

masalah dahada buyuyecek annesi;-) saglikla al kucagina....

gruba yazamadim bir turlu.hafta ici doktor kontrolune gittik ve bebisim cinseyitini gosterdi.saglikla gelsin. en basi kizim olacakmis

:-)

12/19/2011 08:50:00

Aysel maşallah,
senem sana da maşallah 2,5 kilo demek süper :)

Ankaralılar kızmayın lütfen ama iki kez geldim birinde yaz birinde kara kıştı ikisinde de nefret ettim :D ya herhalde insan alıştığı yeri seviyor, ayol denzsiz nasıl yaşıyorsunuz :))
ben kıbrıstada yaşamayı asla istemem ama tercih yapmam gerekirse kıbrısı tercih ederim yine :)

Hülyacım vallahi zor işin :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...