YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/20/2011 15:02:00

benimkinin iiçinde oda var herhalde hayret bişiy hülya :D

12/20/2011 16:02:00

Ben ilk önce bebişlerimize sağlıkla kavuşmayı diliyorum. Daha sonra da sevgi arsızı bir insan olaraktan daha çok aşk,sevgi, daha çok mutluluk, daha çok huzur , sağlık ve de tüm sevdiklerimin yanımda olduğu, insana dair ne kadar güzellik varsa hepsinin her daim bizlerle birlikte olduğu yıllar istiyorum...  Ayyy ne çok şey istemişim yahuuu :)))

12/20/2011 17:17:00

hmmmm..bişey diyeceğim gebelerin duası kabul olur derler ya herkes birbiri için ne ne istiyorsa onun için dua etsin aynı anda 6-7 gebe duası almış oluruz ve şansımızı arttırızz nasıl fikir.onaylayan dileğini net bi şekilde maddeler halinde yazsın sonra hep bir ağızdan yeniyıl duasına çıkalım.HAHAHHAAHHAHA..

12/20/2011 17:19:00

kızlar medical park bahçelievlerde hangi doğum dr. sini tavsiye edrsinizz?? acil cvp lütfen.

12/20/2011 17:20:00

*SAĞLIK
*HUZUR
*SAĞLIKLI HAYIRLI GÜZEL BİR OĞLAN
*PARA
*EV
*ARABA
*STOKKE ARABA  puahhahahha
*EŞİMLE AŞK MUHABBET ROMANTİZM
*SIKINTISIZ GÜNLER, TATİLLER, GECE GEZMELERİ, ALIŞVERİŞ VE YEMEK TURLARI
*VE ARKADAŞIM EBRU YU ALLAH DİBİMDEN AYIRMASIN
 bunları diliyorum.hadi başlayın.

12/20/2011 18:28:00

fiyat olarak nasıl peki blgim varmı 

ı

12/20/2011 19:45:00

neclaaaaaaaaa.....yahu isa (a.s)da bi peygamber boşver yeniyıl bahane biz eglenmeye fırsat arıyoruz işte.sen namaz kılıyormusun?her namazda''eylem ne isterse ver allahım'' de yeter.valla fazla işey istemem..
bu arada benim dualarımda hep kabul olmustur allah tarafından, ama asla para istemem ben hep'' ele güne muhtac etme'' derim.allaha şükür hiç geri çevrilmedim.

12/21/2011 07:18:00

Günaydınnn,
valla bizim var da benim canım istemiyor, bir arkadaşa davateliyiz aslında kız güzel de hazırlanmış havai fişekler filan ama ben sevglim ve oğlumla evde omayı tercih ederim giyinip süslenir otururuz masamıza :)))

12/21/2011 07:31:00

Merhaba güzel anneler, uzun zamandır yazamadım ama takip etmeye çalışıyorum sizleri. 

Bende öncelikle bebeğimi sağlıkla elime almayı istiyorum. Cumartesi günü detaylı ultrasona girdim. Bebeğim, allah nazardan saklasın çok iyi. Ölçümleri çok iyi. Ama ilerleyen zamanlarda bende yüksek tansiyon riski çıktı. İki atardamarda çizik denen olayı gördü doktor. (araştırdım pek iç acıcı birşey değil ) Kendi doktorum sıkı bir takipte olacağımızı ve hergün tansiyon ölçtürmem gerektiğini söyledi :( Çünkü bebekte gelişim geriliği riskini de beraberinde getiriyor :((( Korkuyorum tabiki ama daha kötü olmaması için kafama takmamaya çalışıyorum. Bu nedenle yeni yıldan şuan için beklediğim tekşey hem kendim hem de tüm hamilleler için bebeklerimizi hayırlısı ile elimize almamız. Sizlerin de duasına ihtiyacım olacak.

Hepinize şimdiden tüm dileklerinizin gerçekleşeceği, sevdiklerinizle dolu dolu geçireceğiniz sağlıklı, mutlu huzurlu yıllar dilerim.

12/21/2011 07:39:00

gecmıs olsun banukayal...umarım sağlığında ve bebeğinde sorun olmaz..yeni yıl yeni umutlar...:) benim öncelikli dileğim sağlıklı bir doğum ve sağlıklı bir bebek...birde akıllı uslu olsun,emsin,uyusun:) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...