YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/21/2011 09:21:00

naapsın nurti, bu kadar hıza yetişemiyor o da, işin içinde kadınlar ve çeneleri olunca :)))
hadi sonra görüşürük hanım kızlar, kendinize iyi bakın :)

12/21/2011 09:46:00

ay gidin föne
ben bugün evdeyim kendim halledeceğim.
bizde kahvaltı yo bugun.eşim yemeden çıkıyor bende hazırladım yiyesim yok çay içiyorum.İLAÇLARIMI İÇTİM.yeter.

12/21/2011 09:47:00

neclaaa ay nooolur komşu olalım.
inşallah canım gönlüne göre versin allah, şöyle güney cepheli yüksek olmayan ara kat çıksın sana ne heyecanlı ama yaaa.allahım bizede nasıp etsin inşallah.

12/21/2011 09:47:00

neclaaa ay nooolur komşu olalım.
inşallah canım gönlüne göre versin allah, şöyle güney cepheli yüksek olmayan ara kat çıksın sana ne heyecanlı ama yaaa.allahım bizede nasıp etsin inşallah.

12/21/2011 09:58:00

Aferin eylem iç :))
benimde arkadaşım geldi aceleyle içtik kahvemizi,  okuldan aradılar oğlu karnım ağrıyo diyormuş gitti koşa koşa,

Necla Allah gönlüne göre versin, uzak diye mi taşınmak istemiyorsun bakiim :) alııyor insan zamanla :))
Eylemm sana da en kısa zamanda nasip etsin allah canım
amin :)

12/21/2011 10:02:00

Necla bahsetmiştim, bizim gelinde avukat, kağıthane şelale de oturuyorlar, onlarda ev alacak kardeşim diyorki beylikdüzü bahçeşehir atraflarından alalım is gibi ama eşi işe uzak diyor kız haklı ama oralardan eski püskü evlere dünya para veecekler günah hala askkıda ev olayı hayırlısı olsun bakalım

12/21/2011 10:31:00

aminn..vallahi tak etti canıma bizim ev sahibi çivi çaktırmıyıyor duvara.gecen sene niyet ettik zevkimize uygun bulamadık evler ucmus.bizim arzu ettiğimiz evler 250 den başlıyor.
  bebek gelince 3 odada yetmeyecek, neyapacağım bilmiyorum.
  kızlar kendime bir oda istiyorum.hayalimde bir örgü makinesi almak var.çok seviyorum bu tarz seylerle ugraşmayı ama evde kıyıya köşeye sıkıştırmak olmuyor dikiş makinem var kullanamıyorum yersizlikten haliyle en az dört odalı bi ev lazım.bana bunun için de du a edebilirsiniz mesela hahahaha....
   ne diyeyimki.allah hepimizin gönlüne göre versin İNŞALLLAAAAAAAHHH...

12/21/2011 10:35:00

BUGÜN EVDEYİZ KIZIMLA MUTFAGI KALDIRIP İNDİRECEĞİM YARIN AİLE DOSTUMUZ OLAN BİRİNİN DOĞUM GÜNÜ ORAYA GİDECEĞİZ, CUMARTESİ BENDE MİSAFİR VAR.BİR TÜRLÜ SAKİN DÖNEMİME GİREMEDİM..AMAN BÖYLESİ DAHA İYİ ASLINDA HAREKETİ SEVERİM BEN.
   CUMARTESİ AKŞAMI ANNEM KIZKARDEŞİM KUZENİM VE KARDEŞİMİN NİŞANLISI GELECEKLER NE YAPSAM NE İKRAM ETSEM BANA Bİ FİKİR VERİN BARİ, YEMEKLİ GELECEKLER, KAFAMDA TOPARLAYINCA YAZARIM NELER DÜŞÜNDÜKLERİMİ.SİZDE BİŞEYLER SÖYLEYİN LÜTFEN.

12/21/2011 11:45:00

vay necla,demek bana komşu olmak istiyorsun..ama canımburadaki evler de ateş pahası,ben göktürkte oturuyorum..evimiz kira..ama oturduğum evin satılık fiyatı 500milyarmış.afedersiniz çüşdemek istiyorum,villa sank mübareki,bildiğin 3+1daire...

12/21/2011 12:10:00

puff.hiç kalkasım yok.bissürü iş var.asude sağ yanıma ağrı sapladı kucaktan inmiyor yaaa tasıyamıyorum artık.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...