YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/21/2011 12:18:00

ay öylemi :)) Allah gönlüne göre versin o zama ;)

12/21/2011 12:20:00

üşenme bee kalk git iyi gelir, bu akşam kendim yapacağım ben maşa yapayım sabahta.akşama davetliyiz.size dombili resim atarım yarın.dana gibi oldum.hergün şişiyorum.
  asude 1 yasına gelene kadar hiç bakımsız gezmedim bööle değildik bee sonradan saldım.şimdi taktım kafayı ikide bir kuaföre gidiyorum bi fön bile iyi geliyor.
  fatma bu sapancada öyle villalar varki eşim işlerini ayarlarsa yerleşeceğiz asude okula başlarken diye söz verdi.cennet gibi yer.çok istiyorum doğal yaşamı zaten severim, eksem biçsem toplayıp yesem.....bayılırım.gitcem yaa.

12/21/2011 12:20:00

fatma boşver ya,semtmiş.niye buralar bu kadar uçuk anlamadım,güya şehir dışıymış da o yüzden.ayol çıkıp gezecek,yürüyüş yapacak yer yok,park bahçe yok..işimize yakın diye burdayız,yoksa hiç de hoş değil bence.benim bi sahilim,bi parkım olsun çocuğumu gezdirebileceğim,varsın havuzlu evim olmasın...sanki havuza gire gire bir kaldım..

12/21/2011 12:23:00

ay yokmu oraarda öyle yerler şok oldum resmen :D gerçi benbir tek country yi biliyorum orada :D

oğlum geldi şekerim to late :D

12/21/2011 12:25:00

senem 3 sene önce eşimin istanbul tarafında iş ihtimali vardı gidelim dedik kemerburgazda çok baktık, evler güzel, çevre de fena değil ama ozaman asude olmadığı için dikkat etmedim.evet çocuklu aileye mutlaka ayakaltı park bahçe lazım.haklısın.çocuklar kadar annelerde bunalıyor.ama çocuk yuvaya falan başlayana kadar bu sıkıntı.haftada bir iki zaten hava almaya çıkarsınız.birde etrafta çocukla yaşıt birileri oldumu iyi oluyor bir araya gelip onları buluşturursun, anneler kaynatır falan.bizim burada herşey var ama kızımın arkadaşı yok.bi doğum günü yapıyoruz, 4 çocuk 35 yetişkin....şaka gibi.

12/21/2011 12:33:00

o konuda ben çok şanslıyım, ay hele yazın görmelisiniz belki 50-60 çocuk oluyor parkta bahçelerde futbol ve basket sahaları havuzlar cıvıl cıvıl :))))))))))
buraya gelin anacım, eylem geldi ama kış günü fark etmemiştir birşey olay yazın bizde :))

Eylem saçlarımı ekndim  fönleyeceğim canım sabah kahvaltıya gideceğim bende giyinip süsleneyim ;)

12/21/2011 12:53:00

oh iyi ozaman.makineylemi yapıyorsun düzleştiriciylemi.
 ve ben senin sitene bayldım haarika bir yer.ebncede şanslısın site bakımından. e yazın da gelir görürüz hayatım parkını bahceni.inşallah. 

12/21/2011 13:03:00

evet bir arkadaşım 180 mk 180 gibi bir rakama almıştı sanırım beykentten oralar da olabilir belki fena değil beykent evleri

12/21/2011 13:19:00

hahahha beykent deki evler bu aralar ucuyor kızlar, çok güzelleşti cadde havası verdiler, alba residance var favorim, on numara.sapanca olmazsa orasıda olur yaaaaaaaaaaniii.

12/21/2011 13:21:00

hani bana menü verecektiniz

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...