YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-2

12/26/2011 10:14:00

Aynı fikirdeyim, nooldu sanki madalyamı taktılar sanki, 7 yaşımdan beri ders çalışıyorum, 5 senedir hem ders çalışıp hep işte çalışıyorum, yıllarca hocalarımı memnun etmek için uğraştım, şimdi de benim yaşadıklarımı gece gündüz demeden verdiğim emekleri, aldığım riskleri anlamayan insanlarla uğraşıp duruyorum, ama hala bir diplomam bile yok! Yaa nerden geldi bunlar aklıma, sinirim bozuluyor düşündükçe...

12/26/2011 10:42:00

Bize mecburi hizmetimizi bitirmeden dolmama vermiyorlar, üstelik mecburi hizmet hem tıp fakültesini bitirince hem uzmanlığı bitirince hem de olurda yansak eğitimini bitirince var, maaşa gelince çok şükür tabi ama o büyük paralar ve saygı eskidenmiş, doktorların kendi arasında bile o kadar dengesizlik varki, bir de kimse layık görmüyor nedense bizim emeğimiz çok ucuz, hergün birçok meslektaşım şiddete uğruyor acillerde sanki onlar insan değil, 24 saat çalışıp her saniye gülmek zorunda, onların hiç sorunu olamaz hasta olamazlar mesela, robotlaşmalar şart! benim derdim parayla değil zaten biraz takdir edilmek yetiyor insana, hele hasta çocukların iyileştiğini yüzünün güldüğünü görmek herşeye değer, yoksa çekilmezdi zaten :)

12/26/2011 10:45:00

Dolmama: diploma, yansak: yandal eğitimi :) tlfdan yazınca böyle oluyor :))

12/26/2011 11:11:00

Sizin işiniz de çok zor canım, öyle bir zamandayızki herkes birbirinin açığını arıyor, önce kendisini düşünür durumda, amaan kapatalım bu konuyu bence de ve şükredelim yine de, çok şükür ki anne olabilen (olabilecek) şanslı insanlardanız :) bardağın bir de dolu tarafı var :) bu arada ben markete geldim eşimle, görüşürüz sonra ;)

12/26/2011 11:25:00

selammm, sabah denedim ama beceremedim, bugün işimvardı çok hala da var kalkmam lazım yemek yapıcam yarınqa misafirim var ne yapıcam bilmiyorum sinir bozucu :D

herşey yolunda bizim tarafta öpüyorum sizleri

necla hayırlı olsun evin canım :)

12/26/2011 12:46:00

müdür kişi mi?

12/26/2011 12:48:00

senin kocanın müdürllük işi ne zaman belli olacaktı :D

12/26/2011 16:33:00

Hülyacım biz drlar böyleyiz işte, bir kişi de farklı olmadığına göre vardır bir haklılık payımız heralde :) sen de o kadar drun arasında fahri dr olmuşsundur artık ;)
Bana da kadın gelecek yarın büyük temizliğe, stres yaptım...

12/26/2011 21:07:00

kızlar uğrayamıyorum bi ses vereyim dedim, günler yoğun ve yorucu.bugün annemin goğum günü idi oradan geliyoruz hediyemizi pastamızı aldık gittik.annemde hastaydı ya neyse.necla hayırlı olsun demişmiydim hatırlayamadım hayırlı olsun canım, ne şekilde kullanacaksanız artık güle güle kullanın.günledir internetim bir acaip işliyor, facebook u kaldırmıyor mesela 3-4 dak.kalabiliyorum,kafası bozulunca nette sayfa bile açmıyor.artık pc ye format lazım ya yeile ya format at, işte.yenisini alamam şimdi.
  asude nispeten daha iyi ama yeme düzeni uyku düzeni alaşağı oldu mahvediyor beni.
 bugün dikiş makinemi açtım kullandım terapi gibi geldi vallahi tabii üstüne kayınvalide görümce ve kayınbirader baskını yedim terapi boşuna gitti ama ''hadi'' diyelim artık
   hanımlar avukatlıkta zor doktorlukta zor.nsan doğrularından ödün vermezse seyyar  satıcılık bile  mühim bir mesek.insanlar avukata sahtekar diyorsa özüne bakmalı bence.kişi karşısndakini kendi gibi bilir mesela.ebnimde bayan doktor takıntım vardı.gitmem abi derdim.ama kızım olunca anladımki insan bazen bir kadından yakınlık bekliyor.bu işler böyle.ihtiyac anında dört kolla sarılıyoruz neden lazım değilken sıfatlarla çirkinleştiriyoruz insanları.çok da dert etmeyin, mevlananın dediği gibi''sana bakan bir kör ise sakın kendini camdan sanma''
   her ikinizde zor iş yapıyorsunuz severek yaptığınızı söylüyorsunuz önemli olan bu.
  kızlar dü n eminönündeydik nimet ablanın kuyruğunu görmenizi isterdim resimlerini çektim hatta, 100-1500 kişi.inanamazsınız.hayret ettim şoka girdim.insanlardaki sabitfikirlilik ne noktada görün işte.
    fatmacım kolay gelsin hayatım.hafif pratik şeylerle atlatmaya bak.gecen kardesim nişanlısıile geldi, sabahtan başladım v e buraya yazdığım meniyi aynen yaptım.ne oldu dersin.kuru bir eline sağlık, pat kalktıar oturdular ve kardesim dahil.eşim herşeye teker teker tesekkür edip ellerine saglık dedi.boşver hayatım pratik şeyler salla yorma kendini.
 hadi uctum ben özlemcim sanada kolay gelsin şimidedn, güle güle kirletin evinizi.
 iyigeceler.

12/26/2011 21:10:00

100-1500 değil 1000-1500, meni değil menü olacak anlamışsınızdır herhalde zaten ama farketmedim sanmayım hatamın bilincindeyim.özlem gibi düzeltme yapayım bende.DOLMAMA,YANSAK....hahahhaha

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...