diyetisyen

<12345>
10/22/2010 01:21:00

ilgili gruba yazdım ama daha çok kişiye ulaşması açısından:

ankarada iyi bir diyetisyen veya doktor arıyorum,tavsiye edebileceğiniz biri var mı?

Ynt: diyetisyen

10/22/2010 05:25:00

bi arkadaşımın gittiği diyetisyen var  güzelim arkadaşımı uzun zamandır görmüyordum baya zamandır en son bıraktığımda kilolu olarak bırakmıştım gecen bana geldi ve ben şok yolda görsem tanıyamam o kadra mı değişir insan ya tam 25 kilo vermiş hayret ettim bir diyetisyen eşliğinde vermiş yıllar geçmemiş üstünden sanırım 9/ 10 ayda vermiş diyetisyenin adını aldım şimdi bi koşu yazdığım yeri bulayım

10/22/2010 05:40:00

canım doktorun adı
funda tuzgöl

bi bak google den baya bi met eden var yanlız bildiğim kadar ile muayene ücreti biraz fazlaymış

10/22/2010 05:44:00

bayındır söğütözü ayşe hanım. soyadını hatırlayamadım.

10/22/2010 07:34:00

Hatice Karslioglu. http://www.hkarslioglu.com/

bir arkadasim onermisti ben de cok memnun kaldim.

10/22/2010 08:36:00

benim de önerim Hatice Karslıoğlu.

ben de kendisi ile diyet yapmıştım. kesinlikle işinde çok iyidir.
Mutlaka tavsiye ederim.
Cinnah Caddesi üzerinde kendi yeri var artık.

sevgiler
gorki

10/22/2010 18:12:00

Erenim, bana da diyetisyen yolları görünüyor. bi arkadaşım uzmanlar tıp merkezinin diyetisyenine gidiyor ve epey kilo verdi. Kızın denemediği yöntem gitmediği diyetisyen kalmadı. Paranın zoruyla verdiği kiloları bir süre sonra geri almıştı. Bu sefer aç kalmadan zamana yayarak veriyor kilolarını. kilosu çok fazla olduğundan, Arzu Hanım 1800 kalorilik bir diyetle işe başlamış. Her gün bir saat yürüyüşle aç kalmadan 18 kilo verdi. Kalan on kilosu için de bu hafta yeniden start verdi. Ben de yarın merkezin dahiliyesine gidip tetkiklerimi yaptırıp, pazartesi de Arzu Hanıma gitmeyi düşünüyorum. Benim de vermem gereken epey  var(25 kilocuk kadar) Senin ne kadar vermen gerekiyor?

Unutmadan söyleyeyim, kadın karalı hastalarla çalışıyormuş. Başarısızlıklarından söz edenleri -psikoloğa git önce diye- azarlıyormuş. Bir de az kilo vermesi gerekenlerle çalışmıyormuş.

10/22/2010 18:12:00

Kararlı demek istedim

10/22/2010 20:04:00

aylis şimdi sitesine  baktım diyetisyen bölümü var ama doktor yok görünüyor yani aktif değil görünüyor arkadaşının gittiği doktor kim ki isim olarak biliyormusunü

bende çok yaralı ve kilo almış olarak bıktım artık ki ne bıkmk doğum yapalı 7 ay oldu hala tık yok 
en azından 20 kilo vermem lazım offffff offffff

10/23/2010 05:04:00

valla arkadaşlar birini seçip gidelim işte ben işini iyi bilen bir diyetisyen istiyorum ama sonuçta asıl iş bizde bitiyor...

10/23/2010 14:13:00

Canım, diyetisyenin adı Arzu soyadını bilmiyorum. Bu gün gidip kan verdim. Salıya da sonuçları alıp diyetisyene gideceğim. Bu güne kadar zayıflamayı başaramamış arkadaşımı zayıflatıp tekrar kilo almasına engel oldu ya başka bir şey demem.

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...