diyetisyen

Ynt: diyetisyen

11/02/2010 14:21:00

diyette iş danışanda biter diyetisyenin motive ve izlediği yol önemli ama iş sizde bitiyor ;) kendinize güvenin (diyetisyen smy)

11/02/2010 14:52:00

sumeyye, peki diyetin yaninda bi aletlerle, bi kremlerle, bi masajlarla falan (ne oldugunu bilmedigimden boyle sacmaliyorum) destek almak ise yarar mi? o uygulamalari nasil goruyorsun?

11/02/2010 18:31:00

etkisi olan ürünler var. araştırmalı. (ben artık kişisel diyet yazmıyor takip etmiyorum fazla. sağlık müdürlüğüne geçtiğimden. o yüzden ürünler hakkında bilgim yok fazla ama şu bir gerçekki pazarlama payı çoğu yerde etkin. ihtiyaçtan öte psikolojik olarak yararına inandırma.. ki insan diyetine inanarak başlamalı gerçekten inanmayınca olmuyor tecrübe ile sabittir) . ki kaldı krem masaj tek başına asla etkili olamaz bana göre. ancak biyolojik bir sorun var ise. yaş faktörü var ise. geçmişte yanlış diyet öyküleri var ise ürün bazen etkili olabiliyor (o da bence ilaç, takviye vs gibi daha çok)ama bana göre bir insanda biyolojik bir sorun yok ise normalde en etkin yol doğru bir beslenme ve egzersizdir. aktif egzersiz olmalı.. yürüyüş benim en favorimdir. en geniş etkili en basit en tutarlı yapılabilen.
ve bir şekilde sabır sabır.. armut piş ağızıma düş yok :) çünkü vücut (sağlık sorunlarından muaf olanı) gerçekten nankör değil. bizler doyumsuzuz malesef. ölçülü olan her şey bizler içindir :) istisnasız.. halleyi de dondurması da baklavası da.. ama biz ödün vermeden her şeyi istiyoruz :) 

12/14/2010 22:00:00

HRS de Vahide Hanim

12/15/2010 10:08:00

herkes yaklaşık 2 ay kadar önce programlara başlayacağını yazmış gidenlere soruyorum kimde ne nekadar işe yaradı arada durumunuzdan haberdar ederseniz süper olur

12/15/2010 10:49:00

Merhaba ben hamilelik döneminde takip altindaydim. 38. haftamdayim 12 kg aldim. Bana kalsa ben 20leri görmüştüm:)

12/16/2010 13:53:00

ben diyedisyen ile 5 haftada 5 kilo verdim aç kalmıyorum memnunum ve aynen devam ... :)

12/16/2010 13:54:00

ben diyetisyen ile 5 haftada 5 kilo verdim aç kalmıyorum memnunum ve aynen devam ... :)

12/16/2010 14:02:00

ben hamileliğimde çok az kilo aldım ama sorunum hamile kaldığım kiloydu 87 kilo ile hamile kaldım ilk iki ayda düzenli beslendiğim için metabolizma şaşırdı ve 85 e düştüm 40. hafta doğuracağım sabah 95 kilodaydım iki senedir kilo veremedim doktor kontrolleri kan testleri yapıldı fiziksel bir sağlık problemi yok ama düzensiz beslenmeden kaynaklanan kilo verememe var halen 85 kiloyum.
bana sık ama az ye demesin diyetisyenler çünkü sürekli kendime salata sebze yemekleri akşam et yemeği falan yapacak vaktim yok ben ben seyrek ama az yiyerek <zayıflamak istiyorum günde 3 ana 3 ara değilde toplam ik öğün yemek yemek istiyorum
zaten iştah problemimde var sabah 8 den öğlen 3 e kadar kahvaltı yapmadan hiç bişey yemedenve hiç bişekilde acıkmadan  durabiliyorum ve yemek yemediğimi unutuyorum
beni bu şekilde zayıflatabilecek cengaver bir diyetisyen arıyorum:))

12/16/2010 22:12:00

burcakyaman +1

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...