diyetisyen

Ynt: diyetisyen

03/22/2011 14:15:00

ben daha yeni katıldım öncelikle herkese merhaba. doğumumda çok kilo aldım vebir seneöncesinekadar hepsi üzerimdeydi doktorum mine özkazanç sayesinde 10 ayda 37 kilo verdim güven hastanesindeydi.tavsiye ederim hiç aç kalmadım vücum sarkmadı çok memnunum

03/22/2011 14:52:00

zehra güven hastanesi demişsin ankaradasın dimi.çok güzel kilo vermişsin banada yardımcı olursan çok sevinirim.üceti nekadar ve nasıl bir program uyguluyor.yazarsan sevinirim

03/22/2011 14:53:00

Üzülerek söylüyorum Diyetisyen Mine Özkazanç şimdi MEDICAL PARK SAMSUN da çalışıyor.

03/22/2011 15:07:00

hadi beeeeeee çok heveslenmiştim ne olcek şimdi bendeki fazla 25 kilo böhüüü :((((((

03/23/2011 15:24:00

burçakcım benimde 25-30 kilom var dün murat topoğlunu dinledikten sonra kesin olarak diete başladım ve uzmanlar tıp polikliniği arzu hanıma gidicem tavsiye ederim.kardeşimde ona gitmişti ama azarlayınca bıraktı ki bence birisinin sizi sıkıştırması şart.haksızmıyım?

03/23/2011 21:44:00

bak şimdi bende üzüldüm

03/28/2011 19:51:00

tutQ2cheege haklısın canım sıkıştırılmak şart ama bide şu diyet programlarındaki yiyecekleri yapacak vakti bulsam süper olacak. birgünün diğerini tutmuyorki geçtiğimiz perşembe benim ufaklığın ateşi çıktı ertesi gün kreşte de ateşi çıkmış aradılar aldım doktora götürdüm antibiyotik ateş düşürücyle hafta sonunu geçirdik bugün hastaneye gittik 40.3 ateşle. Antibiyotiğin iğnesine başladık. ufaklıkla uğraşırken farketmemişim ama şimdi yazarken anladımki ben bugünü tek öğünle kapatıyorum:(((

03/28/2011 21:20:00

diyete başlayan,diyetisyene giden arkadaşlar..... sonuçlardan haberdar edin yaaaaaaa  hepimizde doğum sonrası kiloları başa bela zaten sizden bir umut haber bekliyorum.ona göre diyetisyen seçicem bende.hamilelikte çok fazla kilo alıyorum ve sonra hapsi kalıyo.oğlumda 18 kilo almıştım veremedim şimdi 85 kiloyla hamile kaldım ilk 5 ay 5 kilo verdim şimdi tekrar almaya başladım doğum zamanına kadar bi 100 kilo olurum sanırım ağlamak istiyorum halime iyi haberler verip bizleri motive edin hadi bakalım 5 aydır kim kaç kilo verdi........?

03/28/2011 21:24:00

ayrıca ben akapunkturla 5 sene önce çok kilo vermiştim ama hemen üstüne hamile kalınca yeniden fazlasıyla aldım koruyamadım.doğumdan sonra tekrar akapunktura gittim ama başka yere veremedim.5 sene önceki doktorumu bulsam yeniden giderim ama diyeti çok ağır 3 marul,2 domates filan.öyle abur cubur yok günde 5 soda..... üstüne bide spor acayip kilo vermiştim fiyatıda ço uygundu kızılaydaydı şimdi yeniden araştırıyorum.bulursam sizlerle paylaşırım.......

03/28/2011 21:28:00

ekoanne allah yardımcın olsun,kolay gelsin. umarım zorlanmadan verirsin.daha fazla kilo almaya devam edersem diyetisyene gidecem neredeydi senin diyetisyen ve birde ücreti tabi....?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...