diyetisyen

<12345>

Ynt: diyetisyen

03/29/2011 08:14:00

57 kilo ile hamile kaldım ve 85 kilo ile doğum yaptım inanılmaz bir bünye inanılmaz bir şişlik vardı.. şimdi oğlum bir yaşında ve anca 69 kiloya düşebildim yani bi 15 kilo fazlam var.. ikinci bebeği düşündüğümde kesinlikle diyetisyen gözetiminde hamileleğimi geçireceğim kesin kararlıyım. bitkisel bi ilaç duydum safranes diye hemen aldım ama hiç işe yaramadı bagırsak çalıştırmaktan başka. şu uzman tıp merkezi arzu hnm kafama yattı gibi bi araştırıp gitmek istiyorum bıktım çünkü yakama yapışan bu kilolardan..

03/29/2011 08:36:00

Ekoanne bu Hatice karslıoğlu na gitsek ne kadara patlar acaba bi tahminin varmı?

03/29/2011 08:38:00

elif ben 4 nisan a uzmanlar tıpdan randevu aldım birlikte gidelim mi?

03/29/2011 08:40:00

olur olur olur süper olur bıktım bu tosuncuk halimden:(

03/29/2011 08:43:00

03122318931 ara randevu al saat 8 buçukta benimki aç gel dedi kadın bide öncee dahiliyeye gitmek gerekiyomuş.

03/29/2011 08:56:00

arkadaşlar,bende diyetisyene gittim,sağolsun güzel listeler yazdı bana ,ama malesef ben yapamadım(arte tıp merkezi müge hanım),yapabilsem gerçekten işe yarıcak ama motivasyonum düşük!!! 
geçen sene çayyolunda başkent hastanesinde mehmet beye gittim akapunkturcu,diyetle gerçekten işe yarıyor,mesela ben 4 kilo verdim bir daha da almadım verdiklerimi,ama akapunkturu bırakıp diyet de yapmayınca daha başka kilo da veremedim.

Geçen gün hepsiburada.com da twister aletiş gördüm ve aldım (çalışırken ve 2 çocukla öyle spor salonuna falan gidemiyorum yada yürüyüşe malesef) yeni geldi,en azından akşamları 10-15 dk yapabilsem kar diyorum

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...