Anne sütüne ihtiyacı olacak anne adayı..

Ynt: Anne sütüne ihtiyacı olacak anne adayı..

04/18/2012 08:41:00

Az önce markaanne ile telefonla konuştuk yukarıda belirttiği ASOOB formunu doldurmuştum, sütlerimi sağmaya başlayacağım derin donrurucuya atıp Nevin'in kuzusu için saklayacağım. Süt vermek isteyen arkadaşlar lütfen bu formu doldur musunuz..Nevin süt vereceğimizi öğrenmiş ve çok mutlu olmuş. Nevin Bursa grubunun 23 Nisan buluşmasına katılacak ve bizlerle tanışacak, onu daha yakında tanıyıp destek olacağız..

04/18/2012 08:43:00

Ozlem, supersiniz!

04/18/2012 09:19:00

Tüylerimi diken diken ettiniz, siz süpersiniz. Bu arada sürpriz yapacaktım ama tutamayacağım içimde, haftaya Bursa'ya geliyoruz Sibel Arna ile;))) Hürriyet Gazetesi için röportaj yapacak bizimle;)))

04/18/2012 09:20:00

En çok sizinle tanışacağım için mutluyummmmm

04/19/2012 16:03:00

merhaba,

anne sütü dondurucuda 6 ay kalabiliyor. Yani sütü fazla olanlar lansinoh süt saklama poşetleriyle saklayabilirler. Aralıkta doğum yaptım ilk sütümden buzluğa koydum ama temmuz 2012 ye kadar süresi bitecek şu anda da pompam yok malesef:( ama inşallah ki o tarihe kadar sütüm olur fazla fazla da yardımcı olabilirim. Pompa da bulabilirsem ya da olan arkadaşlarla paylaşırsam ben varım diyorum. Bursa Nilüferde oturuyorum ne gerekirse yapmaya hazırım. 

04/19/2012 16:38:00

masald  http://www.markaanne.com/asoob/ adresindeki formu doldurun, açıklama kısmına pompanız olmadığını da belirterek yazın.

pompa paylaşmak çok tercih edilecek bir durum olmayabilir, çünkü süt sağma işlemi sürekli bir iş, sürekli ihtiyacınız olacak. umarım bir çözüm bulunur.

04/19/2012 18:40:00

din hayatı kolaylaştırmak içindir zorlaştırmak için değil..bir bebeğin anne sütüyle büyümesi için ne gerekiyorsa yapacağız. birden fazla anneden süt alamaz diye bir şey yok, bir annenin sütü iki bebeğe yetmeyebilir o zaman başka anneler girer devreye

04/19/2012 19:45:00

esra katılıyorum.bu ,süt annelikten farklı bir durum ayrıca.keyfi birşey değil.bir cocuk ,bir bebek için hayata yeni başlarken en önemli şey..anne sütü...bir anne yada bin anne ...bence bir şey fark etmez..ne kadar anne ,o kadar cok süt ve o kadar cok saglıklı büyüme o minicik bebeğe...d bence cok da sevap olacaktır ..

04/19/2012 21:00:00

Aynen Esra gibi düşünüyorum, Din böyle diyor diye o çocuğu sütsüz bırakmayacağım ben, o kısmını hiç düşünmüyorum. Umarım daha çok anne gönüllü olur..

05/05/2012 07:15:00

http://www.hurriyet.com.tr/cumartesi/20485808.asp

Ne kadar guzel yurekleriniz var :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...