Uzun Kollu Hırka

03/23/2010 12:19:00

Üye kendi isteğiyle Nurturia hesabını kapatmıştır.

Ynt: Uzun Kollu Hırka

03/23/2010 12:37:00

Spor markalara bakılabilir diye düşünüyorum. Biz genelde eşofman üstü türü şeyler kullanıyoruz baharlık mont niyetine.

03/23/2010 12:45:00

Mothercare, Zara Kids, Baby Gap, LC Waikiki, M&S aklıma gelen mağazalar. Hepsinde uygun, uzun kollu penye üstler oluyor. Kapşonlu olanları tercih ediyorum ben genelde. Ani çıkabilecek rüzgar vs. etkenlerine karşı iyi koruma sağlıyor.

03/23/2010 12:52:00

Esraozlem, bizde de hiç baş örtme alışkanlığı yok. sağa sola takılma riski ve giysiyi çektirip rahatsız eder diye çok fazla kapşonlu almıyorum. Bir tane GAP hediye gelmişti yalnız, kapşonlu olmasına rağmen kesimi sayesinde çok rahat giydi onu, yalnız önü açık değildi o yüzden önü açıkken geriye çekme gibi bir durum olma şansı yoktu.

03/23/2010 12:53:00

Uzun kollu penye üstler bu durumda çok kullanışllı oluyor.LCWde oldukça fazla çeşit var.Arkadaşın yazdıklarına ek olarak c&a,kanz diyebilirim.Baby gap te de çok güzel çeşitler var.Tamda bu havalara uygun.Çok ince ,çok kalın değil.

03/23/2010 13:01:00

Ada bir ara (14-15 ay civarı) başının kapatılmasını (bere, şapka, kapşon, bandana) hiç bir şekilde kabul etmiyordu. Ama son aylarda pek bir hevesle takıyor bereleri, kapşonunu çekiyor kulaklarına :) Gerçi evin içinde bile bazen ben kapşonlu eşofman üstlerimi giyiyorum ondan mı etkileniyor bilmiyorum.

03/23/2010 13:19:00

Benetton ve Chicco'da da güzel penye türü var.

03/24/2010 15:32:00

Eren'in farklı markalardan aldığım ve hediye gelen hırka ve yeleklerinin çoğu kapşonlu. Yeleğin üstüne hırka giyidirince bazen 2 tane kapşon oluyor ve kapşonsuz hırka veya yelek ile değiştirmek zorunda kalıyorum. Nedense çocuk kıyafet modellerinde penye olsun, yün olsun kapşonu çok kullanıyorlar.
Ben de bundan sonra kapşonsuz almaya dikkat edeceğim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çocuk Giysileri Nasıl Olmalı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...