bir aileye yardim..

<1234>
06/20/2011 07:54:00

merhaba arkadaslar, acil bir gundem konum olustu.
gecen seneden tanidigim bir aile vardi, bir miktar yardima araci olmustum, uzun zamandir arayip sormuyordum.
baba, behcet hastaligi ve devaminda gelen damar tikanikligi, seker, tansiyon gibi sikayetler uzerine calisamaz durumda. 9, 12 ve 13 yaslarinda 3 tane kizi ve ikinci esinden 1 oglu var. isin uzucu kismi su: bu kizlarin annesi, daha kocasi saglikliyken ve kizlari kucukken cocuklarini da birakip baska birine kacmis :~ sonrasinda babaanne ve dede babayla beraber kizlari buyutmusler, ancak baba hastalanip calisamaz duruma geldiginde yetemez olmuslar ve adam tekrar evlenmis. bu uvey anneyi benim gozum hic tutmuyor ne yazik ki. ama kizlari gorseniz, piril pirillar, cok terbiyeliler ve sevgi dolular, ustelik okullarina da devam ediyorlar.. ailede dedenin emekli maasi var, babaya da sakat maasi baglanmaya calisiliyor ama henuz baglanmadi.
sonuca gelirsek.. haftasonu bir tesaduf sonucu sularinin ve elektriklerinin kapanmis/kapanmak uzere oldugunu ogrendim. su an acil olarak odenmeyi bekleyen 3 elektrik + 2 su faturalari var. toplamda 250 tl. kadar. biliyorum aysonu ama toplayabilir miyiz sizce aramizda? isteyen arkadas istedigi bir faturayi dogrudan internet uzerinden de odeyebilir.
sevgiler.

Ynt: bir aileye yardim..

06/20/2011 08:01:00

Çok üzüldüm Ülkü....:(

Toparlayalım aramızda evet....Hafta sonu görüşebilirsek tekrar konuşalım bu konuyu..

06/20/2011 08:09:00

ah hulya sorma, kizlarin yuzune bakamazdim, 10 ay olmus en son goreli. verdigim cubuk krakeri almayip "tesekkur ederiz, nihanla elif" derler, benim kizlarla cok tatli sohbet ederlerdi.

06/20/2011 08:12:00

nihanla elif = nihanla elif yesin

06/20/2011 08:13:00

Kıyamam yaaa...

kıyafet alırlar mı Ülkü benim kıyafetlerim gelir sanki 13 yaşındaki yavruya üstüm incedir benim eskiden daha da inceydi malum

06/20/2011 08:26:00

alirlar tabii. gecen sene onlari da goturup bir yardim deposundan ikinci el kiyafetler secmistik.

06/20/2011 08:33:00

ozelden yazıyorum sana Ulku.

06/20/2011 08:35:00

yasemin sen yazma guzelim yaa. sen zaten... (bak kizarsin diye devamini yazmiyorum). daha ne yapacaksin.

06/20/2011 08:37:00

onemlı husus bence. kımse parasızlıktan mutsuz olmaya mecbur degıl. elımızden geldıgınce.

06/20/2011 10:17:00

Bu aile istanbuldami yaşıyor acaba?

06/20/2011 10:50:00

hayır Ankara.

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...