bir aileye yardim..

Ynt: bir aileye yardim..

06/21/2011 06:18:00

Ulku, tutar cok degil hemen toparlariz. Bir hesap numarasi belirlesek? Sende mi toplayalim?

06/21/2011 06:48:00

banucum, elektrik faturalarini burada ifade edemeyecegim derecede hassas bir davranisla cok guzel bir arkadasimiz odedi. ve baska bir kisi: buraya konuyu acar acmaz, beni tanimadigi, arkadas olmadigimiz ve hic konusmadigimiz halde bir kisi faturalardan birini odemek istedi, su faturasi odeyecekti ancak teknik yetersizlikten odeyemedi. ilk arkadas tum faturalari odemek istemisti, o da ayni sebepten su faturalarini goremedi bankasindaki sistemde. aski'den baktim, her bankadan gecikmis fatura odenemiyor. su sayfada yazan bankalarda hesabi olan ve odemek isteyen arkadas varsa abone nosunu verebilirim. toplam 2 fatura kaldi, 38 ve 40 TL.lik: http://www.aski.gov.tr/m.asp?tid=80&pn=1&tpn=1 her iki arkadasimiza da uzattiklari el icin cok tesekkur ediyorum. insallah onlarin eli de hic bos kalmaz ihtiyac duyduklarinda..

06/21/2011 06:49:00

sana da hassasiyetin icin cok tesekkur ediyorum.

06/21/2011 06:51:00

Bencede çocuklar mutsuz olmamalı,en azından bunun için elimizden geleni yapabilmeliyiz.banada bir hesap numarası gönderebilirseniz bugün  iş çıkışı bir miktar gönderebilirim,birde adreste gönderebilirseniz benim küçülen 34-36 beden kıyafetlerim var onları ulaştırabilirim..

06/21/2011 07:35:00

sizler ne guzelsiniz, ozelden mesaj atan arkadaslarim, atmayip da "ne yapabiliriz" diye dusunenler.. cok hassas bir gunumdeyim, gozyaslarim durmuyor.

simdi ben bu kiz cocuklarinin okumalarina odaklanmis durumdayim. uvey anneden dolayi ellerine nakit para veremem ama ancak okumalarina bir sekilde destek olalim istiyorum. keske surekli gidip gorebilsem, kizlari alip alisverise ciksam ama benim de vaktim olmuyor :( ediluj cok guzel birsey dusunmus, tubitak bilim cocuk dergisine abonelik.. bunun uzerine baska seyler de dusunmek, tuglalari koymak lazim.. bir kafa yorayim..

06/21/2011 07:55:00

ülkücüm mesajım geldi mi cevap bekliyorum

06/21/2011 08:02:00

Benim o bankalarda hesabim yok. :( ne yapsak? (buradan yazissak da yapilabilecek birseyleri ortak bulup yapsak?)

06/21/2011 08:17:00

Hangi bankadan ödenebiliyor?

06/21/2011 08:20:00

Faturalardan birinide ben ödemek istiyorum

06/21/2011 08:36:00

Para vermek denildiği gibi çocukların ihtiyacına harcanmayabilir,veya öncelikte onlar olmayabilir.Bir çocuğun ilgi alanlarını genişletmek,onun kendini kaderine bırakmamasını sağlamak sanırım şuan yapılabilecek.Yaz için yaşlarına uygun sevebilecekleri hikaye kitapları,Okul açılacağı zaman kaçıncı sınıfa gidiyorlarsa okula destek olacak  öğretmen ve deneyimli annelerimizin önereceği yardımcı kitapları alabiliriz.Aklıma şimdilik bunlar geliyor..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...