bir aileye yardim..

Ynt: bir aileye yardim..

06/21/2011 12:36:00

su faturalarini da bir annemiz odedi (tum teknik engellemeleri asarak :) ), allah gonul ferahligi versin her daim.. yardim elini uzatan, yardim icin niyetlenen herkesten allah razi olsun :)

06/21/2011 13:49:00

ülkü internetten ödeme işlerini beceremem ama eğer vakıfbank düzenli su/elektrik faturası ödemesi alıyorsa,üstlenebilirim..allah senden de aracı olduğun için razı olsun canım

06/22/2011 05:49:00

tum faturalar odendi, yanlis anlasilma olmasin diye yazdim.. ve sebnem, sen ciddi misin? :)

06/22/2011 06:05:00

ülkücüm içinde senin olduğun her tür yardım işinde ciddiyim

06/22/2011 06:10:00

Ben şimdi görüyorum konuyu:((( yapabileceğim birşey var ise elimden geleni yapabilirim.

06/22/2011 06:10:00

Ben şimdi görüyorum konuyu:((( yapabileceğim birşey var ise elimden geleni yapabilirim.

06/22/2011 06:13:00

cumle kuramadim sebnem.. ben dun aileye faturalarin odendigini soylerken bir laf ettim: kizlarinizi okutmaya devam edeceginize soz verin, biz egitim harcamalarina destek olacagiz.. su anki en buyuk sorunlari yakinlarda lise olmamasi, buyuk kizin uzak bir liseye gidiyor olusuymus. sanirim yuruyormus. bu yuzden, alsak da disardan mi bitirsin, dediler yarim agizla.. ilk dusundugum, o kizi servise mi baslatsak (okulun servisi varsa tabii).. butun bunlarin cercevesinde fatura isini dusunelim sebnemcim.

06/22/2011 06:16:00

aman dışardan bitirme işine hiç girmesinler..okulun servisini fırsat bulur da araştırabilirsen çok iyi olur canım..tekrar teşekkürler

06/22/2011 10:58:00

Bencede dışarıdan bitirme işine hiç girişmesinler,birincisi kız evde diye ev işine bulaştırılar,biraz serpilsin bu seferde iyi(?!)bir kısmet çıkarsa evlendiriverirler..

09/27/2011 11:12:00

merhaba arkadaslar, ben simdi bu aileye soz vermis bulunmustum, siz yeter ki okutun, biz okul masraflarini karsilayacagiz, demistim. okullar acildi ve ben arayip sormadim. bu haftasonu ogrendim ki, hepsi baslamis okullarina, buyuk kiz da liseye yazilmis hatta. ama okul kiyafetlerini borc yazdirarak almislar, kirtasiye listesini de alamiyorlar. ben bu haftasonu gidip bu eksiklerini tamamlayacagim. bir de servis durumunu soracagim. simdi bu 3 kizimiza her ay bir okul yardimi yapmak gerekecek. ben elimden geldigince gorup ilgilenecegim. ailenin eline para vermeyi dusunmuyorum. beni zaman darligindan baya zorlayacak bu is, umarim yapabilirim :(( her ay ortalama ne kadar bir butce gerekir belirlemek istiyorum. ve her ay 5-10 lira ne gerekirse bu parayi toplayabilir misiniz dersiniz, piril piril 3 kizimizin okumasi icin?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...