bir aileye yardim..

<1234>

Ynt: bir aileye yardim..

09/27/2011 12:32:00

Ben bu ailenin adresini istemiştim özelden ama görmediniz sanırım. Kendim bizzat gidip ilgilenmek istiyorum

09/27/2011 12:35:00

gormedim sanirim. keciorendeler, baska bir eve tasinmislar. bu haftasonu gittigimde yeni evlerinin acik adresini ve tarifini yazayim size.

09/27/2011 12:36:00

vaktim o kadar kisitli ki, kizlarin okul durumlarini oturup da bir uzun uzun konusamadim bile :( hangisi hangi okula kacinci sinifa gidiyor, onlari da bu haftasonu ogrenip yazacagim buraya.

10/03/2011 07:59:00

merhaba, haftasonu gittim arkadaslar. kizlar su okullarda okuyormus: Fatih Sultan Mehmet Lisesi 9.sinif, Şenlik İ.Ö.O 7.sinif, Şenlik İ.Ö.O 5.sinif. kirtasiye ihtiyaclarini aldim. vakit yetmedi biraz eksikleri kaldi, ornegin esofman takimlari.. bir de bu kizlar okumaya merakli. yaslarina uygun olan hikaye, roman, siir, her turden edebi kitap, ders kitabi, vs. vermek isterseniz cok cok yerini bulmus olacak.. ediluj tubitak dergisi aboneligi fikrini vermisti mesela, onun icin ondan haber bekliyorum..

10/03/2011 08:00:00

bu arada, aci bir tablo: kizlar kac numara ayakkabi giydiklerini bilmiyorlardi :)

10/03/2011 08:11:00

bir de tekrar hatirlatmak istedim, kizlarin okul eksikleri kaldi, bundan sonra da mutlaka en azindan kirtasiye masraflari olacaktir.. ve mesela yine unuttugum birsey oldu, servisle mi gidiyorlar, yuruyorlarsa ne kadar yuruyorlar sormadim.. ve ben ailenin eline para verilmesi taraftari degilim (yukarida anlatmistim). ankarada olup da gormek isteyenlere ev adreslerini verebilirim, uvey anneyi ve babanneyi gorunce dedigimi anlayabileceksiniz.. bana guvenen arkadaslara da yardim konusunda araci olabilirim..

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...