Kreşler / Anaokulları hakkında

Ynt: Kreşler / Anaokulları hakkında

05/29/2012 15:32:00

http://www.besevleranaokulu.com/?page=hakkimizda bu anaokuluyla ilgili bilgisi olan ya da çocuğu giden var mı acaba..montessori yöntemini kullanıyorlarmış..

06/03/2012 02:21:00

eylülde 3.5 olacak benim kızım... özel kreşler fiyat bakımından biraz pahalı kalıyor bize...

necatibey kız meslek lisesinin kreşi hakkında bilgisi olan varmı?

ya da başka iyi devlet kreşleri ile ilgili?

pek çok bilgisizim bu konuda açıkçası.. montessori yöntemi orff falan .. bunlar nedir arkadaşlar?devlet kurumlarında bu dediğiniz yöntemler yoktur sanırım....

06/04/2012 10:17:00

lina ben gidip görüşmüştüm çağdaş eğitimle, montessori yöntemini direk uygulayan bir yer değildi (değişiklik olmadıysa) , ancak müdürleri tülay hanımın (değişmediyse eğer) iyi bir montessori eğitimi var.

06/04/2012 10:24:00

belkıs

necatibeyle görüşmüşsün demek.. izlenimlerini paylaşabilirmisin... veya başka devlet kreşleriyle ilgili?

okulu görmek için randevu alırken müdürle mi görüşüyorsunuz.. kiminle muhattap olacağız...

teşekkürler cevaplarınız için...

06/04/2012 10:25:00

pardon belkıs sen benden önce yazan linaya yazmışsın...

iki lina alt alta gelmiş:)

07/02/2012 13:29:00

Ben Arda’nın bu yaz açık bir okula başlaması arzusundayım. Geçenlerde dr’umuz ile de konuştuk, direk öneririm dedi. Peki okul neresi dediğimizde “eve yakın olan okulların hepsi iyidir” gibi bir cevap verdi :)

Yiğitalp seçeneğimi eliyorum o zaman. Biraz uzak kalıyor bize.

İlk Çizgi,

Biliş

Selvin Öğretmenle görüşmeyi düşünüyorum bu günlerde.

07/02/2012 16:43:00

ilk çizgiyi biliyorum ben de güzel diyorlar

07/04/2012 16:08:00

bu arada 3 gündür 7-24 çocuklarla hiç evden çıkmamış biri olarak, kreşe verdiğim parayı kuruşu kuruşuna helal ettiğimi söylemek istiyorum :) öpücem yaz sonunda kendilerini :)

08/23/2012 07:58:00

Nilüferköy’deki Biliş Anaokulu ve İlk Çizgi ile görüştüm.

Her ikisine de bayıldım açıkçası. Aslında tav olduğum noktalar geniş bahçeleri. Her iki okul da kreş olma amaçlı inşa edildiği için binalar düzenli, geniş alandalar. İlk çizginin içerisi daha sıcak daha çocukumtrak, Biliş daha normal yapıda.

Her ikisinde de kurucu kişilerle görüştüm ve eve gittiğimde ikisi için de karar veremez aşamadaydım.

İlk Çizgi: 5 tam gün 950,00 TL / 3 tam gün veya 5 yarım gün 650,00 TL / Servis 200,00 TL

Biliş : 5 tam gün 900,00 TL idi görüştüğümde, eski velilerin itirazı ile %5 indirimle 855,00 TL olmuş. / 3 tam gün veya 5 yarım gün 750,00 TL üzerinden % 5 indirim oluyor. / Servis 220,00 TL 

Biz Biliş Anaokuluna karar verdik ve kaydını yaptık. Hatta bugün Arda ablası ile alıştırma turunda oradalar. 

3 Eylül’de ortalıkta çok ağlayan çocuk ve dolaşan çok veli olmasın diye her iki okul da kayıttan sonra alışmaya istediğiniz kadar gelebilirsiniz dediler. 

Zor bir süreçmiş ama kabul ediyorum ;) 

Seçimlerinizde sizlere de kolaylıklar dileirm.

08/23/2012 08:06:00

Hayırlı olsun burçak. :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...