Kreşler / Anaokulları hakkında

Ynt: Kreşler / Anaokulları hakkında

08/23/2012 08:09:00

Sağol Emre :)

Siz okul işini ne yaptınız?

08/23/2012 08:15:00

Sorma burçak ya. biz çok şansısız, ege ye ilk okul için kültürü istiyorum. orasının anaokuluna başlatmak istedim. ama sınıflar doldu dediler. sonradan öğretmen odasını falan bozup 3sınıf daha açmışlar. Bizde kayıt almıcaklar diye gitmemiştik görüşmeye. Yiğitalp anaokuluna devam edecek busene. Seneyede anaokulundan gelenlerle devam edersek dışardan kayıt alamayız dedi kültür okulunun müdür yardımcısı. Listeye aldılar adımızı ama hayırlısı bakalım...

09/19/2012 10:18:00

arkadaşlar namazgahtaki yumurcak anaokulu ile ilgili tecrübesi, bilgisi olan varmıııı?

09/19/2012 21:05:00

Herkese merhabalar. Bende Özel Çakir anaokulu ile ilgili bilgisi olan varmi sormak istiyorum.

09/25/2012 10:20:00

Bursa Gelişim Atölyesi (CEYTÜ) hakkında bilgisi olan varmı?  Bilgilerinizi benimle paylaşırsanız cok sevinirim 

01/03/2013 13:14:00

Ömür Eylül de Egeberk e başladı (seçimi biz yaptık hatta okulu kayıttan sonra gösterdik küçük adama, babası ve ben uzun mesaimiz sonunda karar verdik:))
Egeberk i seçme sebebimiz öncelikle okul müdürü Nesrin hn :) (görüşme yapanlar bilir samimiyet yoksa hemen dışarı atasınız geliyor kendinizi) Okulun yeri, mimarisi, kullanılan materyal hatta sınıfların konumları ve malzemesi bile hepsi çocuklar için özenle düşünülmüş ve tasarlanmış diye seçtik.
okul un ilk 2 haftası o kadar zor geçti ki acaba materyal mi yoksa içerik mi acaba biz mi yanlış yaptık nolcak diye düşünürken okulun aslında nasıl bi aşama olduğunu öğrendik. bu aşamada da gerek öğretmenleri gerekse de okul pedagog u hep yanımızdaydı.
bu arada Ömür inek süt alerjisini atlatabilmiş değilken tüm bunlara kalkıştık biz ... Bu anlamda da okul yanımızda hem sorunu anlamak hem de yardımcı olmak adına her anlamda gerek yemek listesi gerekse de çocuğun diyetine uygun alternatifler üretmede çok başarılılar... 
gelelim ücretine çok yer gezen biri olarak tüm masraflar değerlendirildiğinde (okul+yemek+kırtasiye) bence oldukça ekonomik 800 lira ödüyoruz 3 yaş gurubu için tabii branş derslerinin hakedişine bağlı olarak her yaş gurubunun ücreti farklıymış (bu bile ikna ediciydi ilk görüşmede )
4 aydır memnuniyet giderek artarak devam ediyor, evi ya da iş yeri yakın olanlara şiddetle tavsiye ediyorum, o lokalizasyonda eş değer tutabileceğimiz bir okul yok bence.
olmasa neresi olurdu derseniz ilk çizgi vardı sırada.

01/29/2013 17:39:00

ne zormuş kreş seçmek. eve yakın olsun, iyi bir yer olsun, fiyatı uygun olsun (malum 2 bebe ve şuan için tek maaş)

nilüfer de tavsiye edebileceğiniz kreşler var mı

01/29/2013 22:18:00

Semiha buraya bir bak istersen https://www.facebook.com/sayginkentanaokulu

01/29/2013 22:36:00

Toyem in mudanya yolundaki şubesi de olabilir.

01/30/2013 15:45:00

derya ben sizin kreşe gelicem görüşmeye mart ayı için..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...