Kreşler / Anaokulları hakkında

Ynt: Kreşler / Anaokulları hakkında

01/30/2013 15:56:00

sağol derya sağol zeynep dün ve bi kaç tane ye baktık. dediklerinize de bakayım

01/30/2013 16:30:00

Bilgi aldiklarinizi buraya da yazarsaniz bizde bilgilenmis oluruz bende bakmaya başlıyorum da yavaştan

01/30/2013 16:41:00

evet arkadaşlar ben de araştırıyorum artık. az önce egeberki inceledim biraz ama uzak bana çok.merkezde olması lazım benim için...yazarsanız sevinirim...

01/30/2013 17:39:00

nilvak, çağdaş eğitim vakfı (özel beşevler) anaokul, konak anaokuluna baktık. mandalina kreşe gittik ama randevu almamıştık ve müdire hanımın işi olduğu için görüşemedik. ama az önce telefonda görüştük.

mandalina montessori eğitimi veriyor.
özel beşevler de montessoriyi uyguluyor. tam bir montessori eğitimi değil.
bina olarak nilvak ı çok beğendim. 3 yaş için uyku odası oyun odalarında ama ayrı bir kapıyla açılan bölmede. lavabolar sınıfta. lavabolarda kız erkek ayrı. ayrıca diş fırçası için özel yerleri var. yemek hanesi çok güzel. yemek hanenin yan tarafında ellerini yıkayacakları uzun bir koridor boyunca lavabo var.

konak ı ise fiziki yapı olarakta, müdiresiyle yaaptığımız görüşme sonucu eğitim olarakta beğenmedim. samimiyetsiz geldi.

bunlarla ilgili sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. yarın emine örnek e ve saygınkent ile toyem e bakmayı planlıyoruz. ha bide listemizde yiğit alp var

01/31/2013 09:21:00

daha geçen gün sordum, yarım gün 465 miş Aylin bilgin olsun :)  Gel bence de görüş, bizim kreş küçük ya pek fazla karmaşa olmuyor, iyi ilgileniyorlar.

01/31/2013 10:06:00

yok bizimki güleç :)

geçen sene biz 22 aylık başlattık, o zaman toyem almıyordu 3 yaş altını. Bu sene de burada devam ediyoruz, alıştı çocuklar diye.

01/31/2013 10:14:00

sabah 8 de baba bırakıyor, öğlen yemeğinden sonra 1 de alıyorum. Öğle uykusuna her çocuk yatmıyor ki, alışkanlığı varsa normalde yani yatırın dersen yatırıyorlar, 1.30-max 3 e kadar. diğerleri oynuyor.kalkınca ikindi kahvaltısı, sonra max 6 ya kadar kreşteler. Ben henüz öğle uykusu uyuduklarından sabah yolluyorum. zaten bütün faaliyetler de sabah.

01/31/2013 10:31:00

tam gün göndermek isteyenlere bizim kreşi tavsiye ederim Çekirge SSK'ya yakın Minik Yıldızlar. Yarım gün kabul etmiyorlar.

01/31/2013 10:55:00

Nilvakı bende gördüm beğendim sayılır ama henüz daha diğerlerine bakmak kısmet olmadı sayginkenti merak ediyorum yarım gün alıyorlar mi nasıl iki yaş varmı egeberk çok güzelmiş ama üç yaş o

01/31/2013 10:56:00

Benim amacım yarım gün gitsin alışmaya başlayalım evde çok sıkılıyor bir de

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...