Kreşler / Anaokulları hakkında

Ynt: Kreşler / Anaokulları hakkında

05/22/2012 10:25:00

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır siteyi takip ediyorum ama hiç yazmamıştım.Kreş sayfasını görünce yazayım dedim.Benim oğlum Toyem e gidiyor ve gerçekten çok memnunum.Geçen sene başka bir anaokuluna göndermiştim çok çok pişman oldum daha sonra.. Benim size nacizane tavsiyem kreş seçerken çok dikkatli olun tanıtım aşamasında inanın bütün kreşler çok cezbedici ben bu sene başında bursada bana yakın hemen hemen bütün kreşleri gezdim.İçime ençok sinen Toyem oldu sonuçta en değerli varlıklarımızı emanet ediyoruz.Okulun en cazip yanıda çocuklar gün içinde sürekli sınıf değiştiriyor bale ve eğitim dersi için spor salonuna ingilizce için ingilizce sınıfına yüzme için alt katta havuza kitap okumak için kütüphaneye müzik için müzik odasına yani tam gün okula giden bir çocuk için bence çok cezbedici çünkü kreş yaşındaki bir çocuğun 8 saat aynı mekanda kalması bence hem sağlık açısından hemde çocuğun ruh hali açısından  uygun bulmuyorum.Sonuç olarak ben ve oğluşum okulumuzdan çok memnunuz

05/22/2012 10:50:00

ebruerturk oğlunuz geçen yıl hangi okula gidiyordu? Ne açıdan memnun kalmadınız? Toyem'in hangi şubesine gidiyor oğlunuz, çekirge mi mudanya yolu mu? Ben de toyemi gezdim, beğenmiştim ancak yazın çekirgedeki şubenin kapanıyor olması, o dönemde çocukları mudanya yolundaki merkez okula servisle götürüyor olmaları bizim çalışma saat ve şartlarımıza uymadı.

05/22/2012 11:12:00

Osmangazi Hürriyette bir kreşe gidiyordu .Okula başlarken anlattıkları hiçbir faaliyeti uygulamadıklarını gördüm birde geçen sene mart ayında başlatmıştık yani 4 ay gitti bana sürekli geç başladığı için öğrenemediğini söylüyorlardı çocuğum saatlerce uyuyordu 15 dk uyudu diyorlardı.Neyse geride kaldı o günler artık şu an mudanya yolundakine gidiyoruz 

05/22/2012 11:42:00

çok pahalı toyem ama öyle biliyorum ücret ne kadar

05/22/2012 11:47:00

bende ücretini soracaktım..? :))

05/22/2012 12:01:00

mudanya yolundaki bize uzak olduğu için tercih etmedim. Bizim ikiz olduğu için kardeş indirimi yaparız, yrım gün olursa ikisi 840, tam gün olursa 1250 demişlerdi. Tek çocuk yarım gün 450, tam gün 675 idi yanlış hatırlamıyorsam.

05/22/2012 12:44:00

aaaaaa ben toyem daha pahalı olur diye düşünmüştüm
servis içinde mi peki?

05/22/2012 13:04:00

zuhal servis ücreti ayrı, mesafeye göre değişiyormuş ücretler.  Bir de yılda bir kere, sene başında 300 liraydı yanlış hatırlamıyorsam kırtasiye gideri alıyorlarmış. Bir de kreşin kendi eşofmanları varmış, geziye vs. giderken bunları giydiriyorlarmış. Onun için de bir ücret söylemişlerdi ama hatırlamıyorum ne kadar olduğunu. Ebru hanımın oğlu oradaymış, daha net bilgi verir sanırım fiyatlar konusunda.

05/23/2012 05:04:00

arkadaşlar toyem şu anda erken kayıt döneminde bizede yazı göndermişler aynen aktarıyorum size erken kayıt ücreti;

5 tam gün:725tl Servis: yakın mesafe 165tl uzak mesafe 195tl

kırtasiye ücreti bir kez kayıtta alınıyor oda 450 tl

bu benim oğlumun gittiği merkez okulun fiyatları çekirge şubeninkileride yazayım

çekirge şube:

5 tam gün:650tl servis ve kırtasiye değişmiyor aynı

Eğer mayıstan sonra kayıt yaptıracaksanız merkez okul aylığı 775tl çekirge şubede 690tl oluyor servis ve kırtasiye aynı

05/23/2012 11:40:00

TEŞEKKÜRLER SENEYE FİYATLARDA FAZLA DEĞİŞİKLİK OLMAZSA TOYEMİ DÜŞÜNECEĞİM SANIRUM .ÇEKİRGE ŞUBESİNİ KENDİM GÖTÜRÜP GETİREBİLİRİM ORAYA.
İNTERNETTEN İNCELEDİM DE ETKİNLİKLERİ ÇOK GÜZELMİŞ.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...