23 nisan için ÖZGECON A tesekkur etmek isteyenler:)

Ynt: 23 nisan için ÖZGECON A tesekkur etmek isteyenler:)

04/19/2011 07:24:00

Özge, dün akşama kadar stres içindeydim. Alabilecek miyim, gönderebilecek miyim :) En son gündüz gene kargoya veremedik. Akşam bir sürü macera sonunda verebildim. OHHHHHHH rahatladım. Stresim bitti, artık teşekkür edebilirimmmmmm :) Sağolllllasın. Ellerin gözlerin dert görmesin :)))

04/19/2011 09:19:00

Özgeconum yavruların sevinmesine büyük katkı sağladığın için seni çokkk öper teşekkür ederim ;)

04/19/2011 17:40:00

çoook teşekkürler özge ne  mutlu ettin bebeleri :)))

04/19/2011 18:35:00

tişkür ederiz, emeklerine sağlık Özgecon ;)

04/19/2011 19:30:00

Tesekkür ederiz Özge ..

04/21/2011 01:28:00

ben bir kezdaha çok teşekkür ediyorum..:)) gelecek yıl bidaha.

04/21/2011 20:09:00

Özgecim ben tekrar teşekkürtmek istiyorum canım benim,hediye göndermekte almakta müthiş,hoş birde hediyemizi alan arkadaşımız fotoda paylaşsa tam süper olacaktı ama canı sağolsun.Okadar yoruldun uğraştın ama bu kadar çocuğun yüzünde güller açtı,tekrar teşekkürler...

04/21/2011 20:46:00

Özge'cim, eline, emeğine, yüreğine sağlık...

Hediye seçmesi de, beklemesi de, açması da ayrı keyifti:)))

Hem Günce, hem Eliz adına teşekkür ediyoruz sana:)) Bunca zaman ayırıp, başından sonuna bu kadar iyi kotarabildiğin, aksaklık olmasın diye her anını takip ettiğin bu organizasyondan sonra diyorum ki,  organizasyon işlerine mi başlasan? Böyle takip edeceksen her ayrıntıyı:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...