keşke...

03/28/2012 23:23:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: keşke...

03/29/2012 04:59:00

Bu durum sizi bu kadar üzüyorsa ailenizle konusmayi denesiniz. Yani kardesler arasi farki degil ama onlari ozlediginizi anlatsaniz. Benim annem de iki cocuguna farkli hissedil davranir. Bu beni once cok kahretti ama kabullendim. Simdi bu konuya kafa patlaymiyorum, bireysel olarak iliskimiz iyi, onemli olan iyi niyet...

03/29/2012 14:01:00

sevgili yusufzahid;

ne yazık ki kan bağı insanları birbirine her zaman bağlamıyor.aile bile olsa sevgi saygı emek istiyor. ne yazık ki bir tavsiyem yok,ne desem içini ferahlatmaz.değiştiremediğini kabullenmeye çalış,çok kolay demesi. sabır dilerim.ama en azından sen çocuğuna asla böyle davranmayacaksın,bu da çocuğunun şansı..

03/29/2012 14:05:00

ben olsam anneme gider öfkelenmeden sakince neden böyle davrandıklarını sorarım, ayırım yaptıklarını düşündüğümü söylerim. elbette reddecektir, yok öyle bir şey diyecektir ama içten içe neden böyle düşündüğünüzü sorgular, bu bile bir değişimi tetikleyebilir.

03/29/2012 18:06:00

bakın özellikle belirttim öfkelenmeden diye, öfke öfke doğurur, babanızın size şiddet uygulamaya meyilli bir insan olması başlıbaşına kötü bir şey ama bahsettiğim şey başka, sakince konuşmakla 'ben gidiyorum' diyerek evden çıkmak çok farklı tepkiler doğurur, aklınızda olsun..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...