Anne İşe Gitti!

<12>

Ynt: Anne İşe Gitti!

10/08/2010 08:44:00

bende sizin gibiyim sanırım dedikleri gibi soğuk kanlı olmalıyız.daha şimdiden kendimi yiyip bitiriyorum.birde kabızlıktan çekiyoruz sizce normal mi nede olsa daha deneyimli annelersiniz.her hafta doktordayız.valla anlamadım acile bile gitti geçenlerde o kadar fenayız yani anlayacağınız.

10/08/2010 08:50:00

arkadaşım benm oğlumun hiç kabızlığı olmadı babasına çekmişti yese yapan cins yani :))çok rahattık okonuda ama zor bi durum illaki bitkisel ilçalar vardır doktura danışmanda fayda var seni emiyo ama sennde yediklerine dikkat etmen gerekr diye düşünüyorum bana hergun kayısı suyu içiriyolardı mesela :)

10/08/2010 08:59:00

bizim ki mama takviyesi alıyor sütüm  yeterli değil zaten doğumdan sonrada geç geldi bazıları mamadan diyor bazıları da süt verenlerde de oluyor bende şaştım valla.doktorlar uyarıcı olsun diye libalks diye bir ilaç verdi popoya uyguladık.ama acildeki doktor daha büyük bebişler için olanını verdi bizde bilmiyoduk çaresiz uyguladık bebişimin popısundan kan geldi.içim çok yandı.doktora bu defa kan olayı için gittik gene aynı türründen bişey verdi.en iyisi bende sizin tavsiyenizi dinleyip kayısı suyu içeyim.sağolun.

10/08/2010 09:40:00

benm ark. mama verirken kabızlık yaşadı onun çözmünüde aktaryım hani onda işe yaradı .. mamasının içine bir iki damla halis zeytinyağı damlattı işe yaramıştı kabızlığına böle çzüm bulmuştu .

10/09/2010 09:36:00

sağolun bende duydum bunu fakat uygulamadım zaten fırsat vermıyo ki katıyım içine hemen getir diyor

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Annelerin Dünyası

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...