Becerikli bebeklerin fotoğrafları

<123>
03/12/2012 20:21:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Becerikli bebeklerin fotoğrafları

03/12/2012 20:31:00

Aferin sana kuzum:))

Asya 7,5 aylik ama eline verdiklerimi direk bogazina sokuyo. Yani biz bu konuda malesef becerikli diiliz. Ama bizde bu kiloyla surunmeyi basaran becerikli bebeklerdeniz:)

03/13/2012 06:15:00

oyy çok güzelsiniz :) Saygın da dün ekmek parçalarını alıp ağzına götürdü ama elinde yapışıp kaldı ağzına alamadı bir türlü :)))

03/13/2012 07:12:00

biraz önce kahvaltımızı yaptık Saygın paşa ekmekleri yemeyi başardı :) sanırım artık yemekleri pişirme formunu değiştirmeliyim. sebzeleri daha büyük ve az haşlasam tutup yiyebilir sanırım.fırında pişirmekte iyi fikirmiş Berrak. hoşuma gitti bu iş :) fotoğrafı buraya nasıl yüklüyorsunuz ? 

03/13/2012 07:29:00

benimki yemek kokusu bile alsa öğürüyo bu huyu nasıl geçer bilmiyorum,bazen elini sokupta yaptığı oluyo ama kendi kendine unutur die düşünüyorum

03/13/2012 07:30:00

Ayy çok salağım ben kızlar yaa :) resimi nasıl ekleyebilirim diye sayfayı dikkatle incelerken farkettim ki meğer yazı karakteri değiştirilebiliyormuş,resim ekleme butonu varmış :) 1.5 sene olmuştur buraya üye olalı ancak farkettim yuh bana!

neyse işte burada görmüş olduğunuz resimde benim 10 aylık danacık yeni başlıyor kendi yeme maceralarına :( umarım geç oldu güç olmaz!

03/13/2012 10:13:00

03/13/2012 10:15:00

sırasıyla; yeşil biber, kayısı ( niye sarı kayısı vermişim onu hatırlamıyorum:), yulaflı elmalı püskevit, pirzola, bebek poğaçası:) ben resimleri küçülttüğümü sandıydım, dana kadar resimlerle çevreye verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim:)

03/13/2012 11:51:00

Resimler harika ama en güzeli yavrular:) teo nun resimlerine bakıyorum sanki.:)

03/13/2012 14:40:00

Ah ne tatlılar :) Bizim foto tam 1 yıl öncesinden, Simay 6,5 aylıkken çekilmişti, şimdi 19 aylık:

Ben biraz rahat anneydim sanırım, hiç endişelenmedim boğazına takılır felan diye. Canının istediğini aldı yedi (Tabiki bizim gözetimimizde). Hatırladığım kadarıyla 1 yaş öncesi eline alıp yediği yiyecekler: Ekmek, kaşar, çubuk kraker, taze biber, salatalık, domates, börek, muz, kayısı (çekirdeğini bile çıkartmazdım, kendisi çıkatıyordu ağzından), üzüm, makarna, şeftali, nektarin, yumuşak mürdüm eriği, yumurta beyazı, mantı.

Ayrıca, kızlar size tavsiyem, kesinlikle yemekleri rondodan geçirerek püre haline getirmeyin. Geçirecekseniz de en düşük devirde geçirin ki pütürlü kalsın. Nasıl alışırsa öyle gidiyor. Ben çok nadir rondo kullandım ve pütür problemimiz yok, hepsini yiyor :)

03/13/2012 15:53:00

burdaki ağzı yüzü pis tüm bebeleri birbirine bağlayıp mıncırarak sevmek istiyorum:)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Baby Led Weaning - Bebek kontrolünde beslenme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...