Hamilelik ve Doğum İçin Nefes Çalışmaları CDsi

06/21/2011 09:30:00

Sevgili Hamileler,

Sizi uzun süredir üzerinde çalıştığımız bir projeden haberdar etmek istedim.  Doğuma Hazırlık ve Doğum Sonrası Destek Merkezimiz DOUM'un eğitimlerinde kullandığımız nefes çalışmalarından bir CD derledik.  Sonunda çıktı ve satışa hazır!

Bu CDdeki çalışmaları hem daha rahat ve keyifli bir hamilelik geçirmek hem de doğumunuza hazırlanmak için kullanabilirsiniz.  Eğer bir doğuma hazırlık kursuna katılma şansınız yoksa çok güzel bir hazırlık yöntemi olabilir.

Daha fazla bilgi edinmek veya satın almak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz:

Sevgilerimle,

Başak
13 aylık Tanenin annesi
Hamile Yogası Eğitmeni
Doğuma Hazırlık Eğitmeni

Ynt: Hamilelik ve Doğum İçin Nefes Çalışmaları CDsi

06/21/2011 10:55:00

Ne güzelmiş. Benim icin geç artık ama adımdan gelen iki hamile arkadasim daha var. Mutlaka buluşturacağım onları :)

07/25/2011 19:16:00

Bence de nefes çalışmaları önemli.  Özellikle bu çalışmaları yapmak isteyen ama tam olarak ne yapacağını bilemeyenler veya kendi kendine yapmak için motive olamayanlar için güzel bu cd.  Hamilelerden geri dönüşler çok olumlu oldu.  Artık daha bir gururla kargoluyorum cdleri :)

Haa bir de çalışmaların arasında doğum için görsellemeler ve ıkınma hakkında detaylar da var.  Elbette bunlar içgüdüsel şeyler ama yanlış yönlendirmelere karşı korunmak için ideal. :)

Güzel doğumlar!

09/08/2011 09:42:00

fiyatı öğrenebilir miyim?

09/08/2011 10:00:00

Doğuma 3-4 haftam var, bu süre yeterli olur mu acaba bu egzersizler için?

09/08/2011 15:58:00

Merhaba Feyzaz, 3-4 hafta içinde düzenli çalışarak çok olumlu etki elde edebilirsiniz.

Oznur32 CDnin fiyatı 21TL.  Bana özelden mail atarak veya www.do-um.com üzerinden dükkan linkini takip ederek satın alabilirsiniz.

Sevgiler,

Başak

09/09/2011 14:27:00

Siparişimi verdim. Zamanım az. Umarım rahatlıkla öğrenebilirim, çünkü çok önemli olduğunu düşünüyorum nefes egzersizlerinin. Teşekkürler.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...