Rotto Cafe'de kahvaltıya ne dersiniz

01/19/2012 20:49:00

http://www.grupanya.com/istanbul/retto-kahvalti/grupanya-m1-c0?utm_campaign=mailing&utm_medium=email&utm_source=grupanya-m1-c0

Burası Nihalin blogundaki yer.Çocuklar için oyun alanıda mecut bana çok czip geldi ne dersiniz son buluşmamız burada olsun mu

Ynt: Rotto Cafe'de kahvaltıya ne dersiniz

01/19/2012 21:04:00

Dilek son bulusma derken....

01/19/2012 21:08:00

Son bidaha buluşmayacağız:))))Nihal son buluşmamızdı misal burada buluşrsak burası son seçtiğimiz yer olacak:))

Anneler babalar olabilir.Yada bir kişi alıp bir anne ile paylaşabilir neersiniz ben alacağım nihalden sonra çok merak ediyorum

01/19/2012 21:10:00

Canım bu fırsat daha öncede çıkmıştı ve bende almıştım gittik kahvaltısı çok güzeldi çok beğendik. Oyun yerinin saati normalde 10 tl fırsatın içinde 2 saat oyun yeri var. Kahvaltısı da güzeldi açık büfe değil tabak şeklinde ama doyurucu ve tabaktaki ürünlerde kaliteli.

Ben sabah fırsatı gördüm ve hemen aldım ve pazar gününe de rezervasyon yaptırdım. Almak isteyen varsa hemen alsın zaten biter.

Dilekciğim biraz geç haber vermişin yarın inşallah devam eder fırsat ve almak isteyenler alır.

Eğer alırsanız sizde 22.Ocak.Pazara yaptırın kızlar eşlerde gelir güzel bir mekan.

01/19/2012 21:13:00

Yoksa hain planlarinmi var korktum .... Evet bende merak ediyorum orayi. Yarin alalim.2 kisi olarak alinacak.

01/19/2012 21:16:00

Zaten fırsat 2 kişilik canım. 2 kişilik kahvaltı + 2 saat oyun odasında oyun : 29tl biz buraya nerdeyse her pazar gidiyoruz ve zaten saatine 10 tl veriyoruz oyun yeri için kahvalt nerdeyse bedavaya gelmiş oluyor.

Fırsatta 44 dk. kaldı yazıyor şimdi hemen alın işte yarın kalkmış olabilir, 140 kişi almış bugün.

01/19/2012 21:17:00

dilekçim senin aldığına ben de katılabilirim... :) zaman konusunda da şimdiliki pazar uygun gözüküyor ama tabi yer kalmışmıdır yetişir mi bilmiyorum... olmazsa da başka haftasonu olur artık napalım...

01/19/2012 21:18:00

Dilek sen şimdi hemen al ve Pazara rezervasyon yaptır bakalım yer varmı eğer pazara yer yoksa bende tekrar alayım ve hepimize uyan bir tarihe yaptıralım.

Rezztoran diye bir siteye yönlendirecek seni oradan online rezervasyon yapacaksın.

01/19/2012 21:19:00

Tmm kalkip aliyorum hemen. Pazara yer yoksa degerlendiririz artik bi sekilde.

01/19/2012 21:20:00

Biriniz deneyin hemen ve bana haber verin işte bende ona göre 1 tane daha alayım sizinle gitmek için ben zaten müdavimiyim oranın nerdeyse her pazar oraya gidiyoruz çocukla çok rahat edilen bir mekan.

01/19/2012 21:31:00

ben alamadım kartlarda problem var diyo.alabildinizmi.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...