Rotto Cafe'de kahvaltıya ne dersiniz

Ynt: Rotto Cafe'de kahvaltıya ne dersiniz

01/20/2012 12:27:00

22.Ocak.Pazar gelenler

1- Nihal - Poyraz
2- Emine - Onur
3- Esra - Arda
4- Ebru - Ela
5- Arzu - Ada
6- Dilek - Oğuz (inşallah iyileşir o güne kadar)

01/20/2012 12:29:00

01/20/2012 12:37:00

geçmiş olsun dilek ..inş toparlar hemen.
nihal eşinle geliyosun dimi. eğer eşin gelmicekse bende eşsiz geleyim.hep bayan olduk.
bende 11.15 yaptım rezervasyonu.

01/20/2012 12:45:00

Evet ben eşimle geleceğim Emine, sende getir yazık adamlara Pazar sabahı yalnız kahvaltı etmesinler hem biraz çocukları satar muhabbet ederiz oyun yerine 3 yaşın altını tek başına almıyorlar babalarla yollar kendimiz kahve içeriz :)))

01/20/2012 12:55:00

sevdim bunu:)tmm

01/20/2012 12:57:00

ben de gelmek istiyordum fakat bu pazar kuzenimin nişanı olduğundan gelemiyorum, hepinize iyi eğlenceler. kahvaltı sonrası ev yapımı chesscake yemenizi şiddetle tavsiye ederim, nefis yapıyorlar. 

01/20/2012 14:47:00

çok ama çok güzel olurdu ama tarih pazar günüymüş .. malesef bana uymuyor, artık bir daha ki kıpraşmada görüşürüz arkadaşlar sizin eğlenceniz bol olsun, güzel geçsin öperim hepinizi:)

01/20/2012 14:51:00

Slm kızlar yarın akşam en yakın arkadaşımın nişanı var. büyük ihtimal oradan çok geç geliriz ve de çok yorgun olurum. bize çok ters tarafta olduğu içinde erkenden çıkmam gerekecek yani kendime güvenemiyorum çıkamam da.. inş başka zaman gene böyle bir fırsat olur da görüşürüz.. umrım sizler güzel vakit geçirirsiniz.. öpüyorum sizi..

01/20/2012 16:18:00

Ben de fırsattan satın aldım. Bi aksilik yaşanmazsa ailece bizde katılmayı düşünüyoruz. Rezervasyon gerekiyorsa diye söyleyim dedim... Şimdiden kıpraşmayı iple çekiyorum. Görüşmek üzere.:)))

01/20/2012 18:33:00

Kızlar Oğuz çok fena.Yeniden gidiyoruz su gibi isal ve yesede yemesede felaket kusuyor.Benim pazar günü gelmem yalan oldu.Oğuza bu haldeyken babası hayatta  bakamaz.

Esra diğer fırsatını kullanma onu beraber kullanırız.Hemen cevap yaz üç saat kalmış yoksa bende alayım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...