kabızlık

<123>

Ynt: kabızlık

11/27/2010 12:01:00

sonunda oldu :)))) 11 gün sonunda fitil kullandım doktor tavsiyesiyle ve işe yaradı...

11/27/2010 16:01:00

benim minikte yaklaşık 1 ay kabızlık çekti7 8 günde bir yapıyodu doktor birşey yok diyodu ama ben üzülüyordum.bende sizin gibi fitil uyguladım fakat kabızlığının sebebi çocuğumun açlık çekmesiymiş.erken doğum yüzünden refleksi gelişmemişti aç kalıyomuş meğer mama da veriyodum fakat az yerdi hep.bence sizde tam doyup doymadıpına bakım belki o da böyle olmuştur.sadece anne sütü içiyorsa aç olabilir

11/27/2010 17:49:00

ben kabızlıkta zeytin yağı icirmiştim çocuğuma :)

11/28/2010 09:19:00

Merhaba benim kızımda kabızlık çekti baya öncelikle mamasına günde üçkere 1 kaşık saf zeytinyağı ekledim sonra her akşam gliserinli fitil verdim ama sonra doktorumuz bize neocate diye bir mama önerdi (biraz pahalı ama) ondan sonra kabızlığımız geçti. önce sadece o mamayı verdim (diğer mamayla azar azar karıştırdım) daha sonra yavaş yavaş azalttım ve şimdi kullanmıyorum tamamen kabızlığı geçti.. belki sizlere faydası olur... geçmiş olsun...

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...