bebelac süpriz hediyeler

11/30/2010 13:36:00

merhaba sevgili anneler ve anne adayları bebelac'a üye oldum ve oradan süpriz hediyeler kazandım eğer sizlerde olmak isterseniz. beni arkadaş olarak ekleyip
ad soyad-cep telefon no-bebek adı-bebeğin doğum tarihi mesaj atın hemen üye olun.
tamamen ücretsiz bir servistir.
hem süpriz hediyeler kazanın hemde bebeğinizin yada hamileliğinizin ayına göre bilgi edinin.
not;ben sizleri isteğiniz doğrultusunda üye yapacağım sizlerde en az 5 arkadaşınızı üye yapmalısınız....
sevgilerimle;elif özbek

Ynt: bebelac süpriz hediyeler

12/01/2010 14:57:00

bebelac sitesine kendimiz üye olamıyo muyuz?siteye girdim ama üye kayıt gibi bişi yok,üyeler aracılığıyla mı olunuyor acaba?

12/01/2010 16:15:00

isterseniz kendinizde üye olabilirsiniz sonra 5 arkadaşınızı üye yapıp hediye paketi kazanabilirsiniz.ben bunun için kendiniz olmak yerine sizleri üye yapmak isterim...

12/01/2010 17:43:00

İSTERSENİZ BENİ EKLEYİN

12/01/2010 17:55:00

BENDE ÜYE OLDUM...

12/02/2010 07:14:00

üye olun olduktan sonra 5 hamile yada bebeği olan arkadaşınızıda üye yapın hediye peketi kazanın
bana 3 paket 125 gr lık mama çeşitleri-1 paket numune devam sütü-1 adet molfix bez-1 paket ıslak mendil-1 adet mama önlüğü ve bilgi dolu kitapçıklar geldi...

12/05/2010 17:06:00

üye oldum fakat arkadaşlarımızı nasıl üye yapacağımız kısmını anlayamadım, mail adresi yazın gibi bir seçenek yok, sadece bir telefon numarası var o kadar.

12/06/2010 08:30:00

Sinem.ISIYEL@danone.com bu mail adresinize 5 arkadaşınızın
ad soyad-cep telefon no-bebek ismi -bebek doğum tarihini
ve adres bilgilerinizi yazın...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...