İzmir Bornovadaki Anneler..

12/02/2012 09:27:00

Merhabalar .. 2 yaşındaki kızım için haftasonu bir etkinlik grubu oluşturmak istiyorum. beraber oynayacakları arkadaşları olsun istiyorum. Bornova ya da alsancakta oturan anneler benimle iletişime geçerlerse çok sevinirim.

Ynt: İzmir Bornovadaki Anneler..

12/02/2012 11:30:00

merhaba bu etkinlik grubunu evde mi yoksa bir mekanda mı yapmayı düşünüyorsunuz bende izmirliyim de.

12/02/2012 19:35:00

Bornovadayım ataturk mah de oturuyorum

12/02/2012 20:29:00

Biz gelemez miyiz :) bornova da yada alsancakta oturmuyoruz ama.

01/07/2013 13:09:00

ben de bornovadayım.nasıl haberleşcez?

05/28/2013 20:30:00

İzmirli anneler, Muzipo Kids Türkiye'nin ilk eğlenceli çocuk hareket üssü olarak İzmir Bornova'da açıldı. Buluşmalarınızda sizi ve Kuzucuklarınızı misafir etmeyi çok isteriz.

09/02/2013 15:24:00

Muzipo Kids'te Ücretsiz Deneme Dersine Davetlisiniz...

Türkiye'nin ilk çocuk hareket üssü olan Muzipo Kids' te “2-12 yaş aralığındaki her gelir seviyesinden çocuğun hareket edebileceği alanlar oluşturmak ve toplumda erken yaşta egzersiz ve oyunun önemi ile ilgili farkındalık yaratmak” misyonu ile hizmet veriyoruz. Hareket eğitimi ile fiziksel gelişime katkıda bulunmanın yanı sıra çocukların yaratıcılıklarını arttırıcı oyun ve atölye çalışmaları ile de hem eğlendirmeyi, hem de her açıdan gelişimlerini sağlamayı hedefliyoruz. Siz de çocuğunuzu Muzipo kids ile tanıştırın.

www.muzipo.com
http://www.muzipo.com/Muzipo/ÜcretsizDenemeDersiKayıtFormu.aspx
Ücretsiz Deneme Dersi' ne kaydolmak için lütfen tıklayın!...

Muzipo Kids İzmir Bornova: 0(232) 342 0059

09/18/2013 15:22:00

Çok eğlenceli,Çok hareketli, Çok çılgın bir parti sizi bekliyorrr.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...