Doktordan Sonra...

<1234>
06/16/2012 17:36:00

Doktora bebişlerimizle gittikten sonra. Birbirimize aktardığımız konuları buraya yazar isek daha sonra tekrar bakabiliriz diye düşündüm. Ek gıdalarımız ne durumda, hastalıklardan sonraki ilaçlar vs. konularında bizlere yardımcı olabilir. Arzu eden buyursun :)

Ynt: Doktordan Sonra...

06/17/2012 17:22:00

güzel bir konu olmuş. son gidişimde bu uyku problemi üzerinde çok durduk. bana gece emzirmeyi kes dedi. eğer devam edersem beni sürekli emzik olarak kullanırmış. artık gece beslenmesine gerek yok dedi.

happyipek, bu bilgi belki işine yarayabilir.

06/17/2012 22:02:00

Bu bilgi benim de işime yarayabilir, ben de perşembe sorayım diyordum.

Değişik bir bakış açısı olarak ben de sorayım bizim doktorun yorumunu ayrıca yazarım değerlendirmiş oluruz.

06/18/2012 13:18:00

GİTTİK GELDİK DR.A BU AY DR.UMUZU DEGISTIRDIK.ÇUNKU DIGER DR. IKRAYI SEVMEKTEN MUAYENE ETMIYODU RESMEN.EK GIDA KONUSUNDA ARTIK HERSEYDN AZAR AZAR TATTIR DEDI SABAHLARI YUMURTANIN SARISI TUZU ALINMIS PEYNIR OGLENLERI CORBA OZELLIKLE SEBZE ÇORBALARI,YOGURT ,PURE AKSAMLARI MUHALLEBI OLABILIR AMA INEK SUTUYLE OLMUYCAK MUHALLEBI DEDI KASIK MAMALARI VAR SU ILE YAPILAN MUHALLEBI GIBI ONDAN VEREBILIRSN DEDI.

06/18/2012 13:18:00

gamzesim, benim cadı saat başı uyanıyordu. tam bir felaketti. meme verme pişpişle dedi. hani biz gece yemek için uyanmıyoruz ya artık onunda beslenmeye ihtiyacı yokmuş. zaten iri bir bebek benimki. sende bi sor bakalım.

06/18/2012 13:22:00

KAKASINI YAPARKEN ZORLANDIGINADA BAGIRSAKLARI TEMBELLESMIS DEDI EK GIDAYA YENI GEÇTIGIMZ IÇIN SURUP VERDI POPOSUNA SURMEM ICIN 2 KREM 1 TANEDE REKTAL KREM VERDI TAHRIS OLMUS YAVRUMUN POPOSU BIRAZ :(

06/18/2012 13:24:00

HA BU ARADA MUHALLEBIYI VERME ISTERSEN DEDI ÇUNKU KABIZLIGA DAHA ÇOK NEDEN OLABILIR DEDI.

06/18/2012 13:28:00

supersiniz çok yararlı bir  başlık olmuş, ben de perşembe günü paylaşacağım yorumları..

06/18/2012 16:04:00

kızlar bide bebeğiniz zaten kilolu ise yatarken muhallebi vermeyin, kof kilo yapıyormuş. öyle didii

06/20/2012 12:59:00

happypipek Artık kahvaltıya başlıyoruz ama yavaştan artırarak.. Pekmez peynir yumurta vs. Sebze çorbamız kıyma eklendi. Yoğurt, muhallebi yada tahıl.. Hepsi artırarak başlanıyor..
1 saat önce Hayır, EvetSilinsin mi?  
happypipek Kafası ayaklarının altı çok terliyordu. Normalmiş bişicik olmazmış. Su ihmal edilmeyecek. Sürekli ne kadar içerse verilecek. En önemlisi kan ilacını ihmal etme dedi. 1 yasından itibaren zaten vermicekmişiz kan damlasını o yüzden şimdi hep ver dedi
1 saat önce Hayır, EvetSilinsin mi?
happypipek Kısaca böyle:))
aaaaaa

06/20/2012 13:00:00

momoveannesi Pınar, kan ilacı derken demirimi kastediyorsun?
aaa

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ARALIK 2011 ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...