herkese merhaba

12/01/2011 05:17:00

benim biri 15 ayllık biri 4 aylık olan iki kızım var ve ben büyük için oyun gurubuna katılmak istiyorum ,bu ayda çok faydalı olacağını düşünüyorum,bildiğiniz bir anne-bebek oyun grubu olan kreş  var mı?ya da birlikte bir oyun grubu oluşturabilir miyiz acaba? fikirlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olucam.herkese sevgilerr.....

Ynt: herkese merhaba

12/01/2011 10:28:00

antep de yeni olduğumuz için yardımcı olamıyacağım ne yazıkki :(. Ama biraz büyüyünce bende istiyorum oyun grubu oluşturmak, kesinlikle gelişimleri için çok faydalı.

12/07/2011 08:59:00

aslında havalar biraz daha düzelince toplaşsak güzel olur.
tecrübelerimizi vs.. paylasırız

12/07/2011 10:39:00

evet bencede güzel fikir. Yani ben varım :))

12/07/2011 11:21:00

ben de varım Antep'te, tanışmayı çok isterim :)

tekrardam merhaba

12/08/2011 09:31:00

arkadaşlar ben bir kaç kreşle görüştüm aklıma en çok yatanı değişim ve ya-pa oldu.zaten antep' te de çoğu kreşte oyun grubu yok maalesef,çalıştığım için değişimin saatleri bize uymadı ama yapanın haftasonu oyun grubunda karar kıldık.tecrübelerimizi olayın içine girdikçe paylaşırım tabiki de. bu arada bende hepinizle tanışmayı çok isterim,ben fizyoterapistim ve huzurevinde çalışıyorum.belli bir mekan belirleyip(mesela orkide bahçe uygun bence) tanışabiliriz.bence çok güzel bir aktivite olur.....en kısa zamanda görüşmek üzere ,hepiniz sevgiyle kalınnn.....

12/08/2011 10:42:00

merhaba gpsyfr. oyun grubu için belirli bir ay sınırlaması var mı?

kreş için de şimdilik arastırmam olmadı ama 2 yas altını almıyorlar diye biliyorum.  şimdilik ogluma annem bakıyor ama 3-4 aya kadar evine dönecek.  bu sürede deniz de yaşını geçmiş olacak.
bakıcı bulabilir miyiz bilmiyorum. kres için de erken olacağını düşünüyoruz. sizlerin bebişlere kimler bakıyor?

12/08/2011 14:17:00

oyun grubunda 6-12 ay,12-18 ay ve 18-24 ay grubu var,bu oyun grupları anne bebek oyun grubu,haftada 1 saat sadece ve ilk önce bir test yapılıyor bebeğin seviyesi için sonra da ona uygun oyunlar seçiliyor.sizin bebiş için kreş erken olur bencede,benim bebeklere bakıcı ve annemler bakıyor,ben antepli olduğum için hem kayınvalidem burda hem de annem,ama bakıcı konusunda yardımcı olabilirim, ben bakıcı ararken çok fazla girdim bu işin içine:)))eğer ihtiyacınız olursa haber verin,kendiinize iyi bakın...

01/09/2012 09:50:00

gpsyfr cok sanslısın annen ve kayınvaliden var. benim annem burda değil. kızıma ben bakıyorum ama güvenebilecegim biri olsa bende işime başlardım.. senin tanıdıgın varsa görüşebilirmiyiz

01/09/2012 11:29:00

merhaba about6a ,öncelikle hoşgeldin:)tabii ki sana yönlendiririm elimde kalan tlf. no.larını,görüşürsün kafana yatan olursa da anlaşırsın,özelden mesaj atarım sana...

01/09/2012 12:48:00

hoşbulduk canım.. ayrıca teşekkürler ilgilendiğin için. msjını bekliyorum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Antep de yaşayan anneler ve bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...