ÜYE TANIŞMA KÖŞESİ

Ynt: ÜYE TANIŞMA KÖŞESİ

08/23/2011 07:12:00

hosgeldınız efenım :)

08/23/2011 15:19:00

teşekkürler :)

bugün bir anaokulu ile görüştüm, aslında oyun grubu için gitmiştim ama yarım güne ikna oldum sanki :)

bizim yardımcımız var ama ev işleri için, yani çocuklarla ben ilgileniyorum , sadece yemek yedirirken yardımcı oluyor. artık laf geçiremez olduk bizimkilere, önümüz de kış çok sıkılacaklar evde diye düşündüm. Oradaki bayan, anneleri ile birlikte oyun grubuna gitmelerinin çocuğun özgüveni açısından pek de yararlı olmadığını söyledi. Çok hoşuma giden bir de laf etti; çocuğunuzun her zaman arkasında olun ama yanında değil ! :)

sizce 2 yaşında yarım gün göndermek nasıl fikir?

08/23/2011 15:20:00

teşekkürler :)

bugün bir anaokulu ile görüştüm, aslında oyun grubu için gitmiştim ama yarım güne ikna oldum sanki :)

bizim yardımcımız var ama ev işleri için, yani çocuklarla ben ilgileniyorum , sadece yemek yedirirken yardımcı oluyor. artık laf geçiremez olduk bizimkilere, önümüz de kış çok sıkılacaklar evde diye düşündüm. Oradaki bayan, anneleri ile birlikte oyun grubuna gitmelerinin çocuğun özgüveni açısından pek de yararlı olmadığını söyledi. Çok hoşuma giden bir de laf etti; çocuğunuzun her zaman arkasında olun ama yanında değil ! :)

sizce 2 yaşında yarım gün göndermek nasıl fikir?

08/23/2011 15:40:00

Hosgeldiniz arkadaslar :))

Dilhan bence guzel fikir. Hatta ben de dusunuyorum ama daha arama icraatina gecemedim. Sen nerede oturuyorsun ve hangi okulu begendin?

08/23/2011 15:56:00

kükürtlüdeyiz biz. Eve yakın olsun istediğim için Güleç Anaokuluna baktım bugün ilk olarak. Çok lüks biryer değil ama temiz görünüyordu. bir de küçük yaş grubunda az öğrencileri oluyormuş, bir öğretmene en fazla 5 çocuk düşer dedi.

ben öyle çok ayrıntı aramıyorum, şu an için disipline girmeleri yani deli gibi bağırşmadan yemek yemeyi, arkadaşlarıyla paylaşmayı öğrenseler yeter benim için. Sabah en ge. 9.30 olmak üzere gidip, saat 1 de gelecek. öğle yemeğini de orada yiyeceklermiş, öğleden sonra uyuyorlar zaten.

08/23/2011 16:04:00

hepınız hoşgeldınız:)))

08/23/2011 21:02:00

herkese merhaba...

08/24/2011 13:38:00

hoşbuldum arkadaşlar sağolun

08/26/2011 08:25:00

Selam. Mine, Aysegul, Derya hepiniz hosgeldiniz.. Derya ben de kızı göndermeyi düşünüyorum bu aralar, erken değil bence. Tabii tam zamanlı icin erken de yarım gün ya da oyun grubu olarak zamanıdır. Zira ev kesmiyor artık bizimkini..

08/26/2011 08:48:00

merhabalar
Ben sema,4yıldır bursalıyımm :I,forumlarınızı bayağdır takip etmekteyim,bugün üye olmaya karar verdim:)))vakit buldukça dahil olmaya çalışıcam görüşmek üzeree.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...