ÜYE TANIŞMA KÖŞESİ

Ynt: ÜYE TANIŞMA KÖŞESİ

10/17/2011 10:07:00

ahh ceyda ahhh bende kayserıden geldım buralara bakalım burdan nerelere gıdecemmm:((hosgeldın aramıza ertugrulkentteyım bende beklerımm ınsallh hayılı olsun hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın allh cnm

10/17/2011 11:49:00

hoşbuldum :) walla beni en iyi başka bir yerden gelenler en en iyi de colito anlar :)) iyi dilekleriniz için teşekkür ederim :)

10/17/2011 12:03:00

izmiri bırak bursalara gel :(( ne yapalım doyduğumuz yerde ve güzel insanlarla birlikteyiz böyle bakarsak cok güzel bursa ;) 

10/18/2011 07:40:00

herkese merhaba
şu bebeklerin ağlama sebebini tespit eden why cry'i deneyeniniz var mı, ve de sizce gerekli mi?

10/18/2011 07:46:00

Yeni gelen arkadaşlarım hoşgeldiniz aramıza..Ben hiç duymadım why cry'ı. Gerekli olduğunu düşünmüyorum, anne olunca neden ağladığını senden iyi kimse bilemez..

10/18/2011 07:50:00

dimi bence de ;) hem zaten kısa bir süre sonra neden ağladığını anlıycam heralde.Bir de onun da ayrı bir keyfi vardır heralde.Olunca anlıycam, bana şimdi düşününce neden ağladığını bilmemek ve susturamamak kabus gibi geliyor da :))

10/18/2011 07:55:00

Şimdiden bunları düşünme bence. Hamileliğin tadını çıkar, her çocuk farklı oluyor belki senin kuzun çok ağlamayacak. İnan anne olunca değişiyor insan, çocuğunu en iyi sen tanıyorsun aranızda konuşmasanızda güzel bir iletişim olacak. Güzel şeyler düşün herşey güzel olur merak etme:)

10/18/2011 13:43:00

ay ağzına sağlık valla buaralar iyi şeyler duymaya ihtiyacım var pek hisli bir insan oldum çıktım :))

10/18/2011 13:44:00

kızlar bursada hamile pilatesi ya da yogası ile ilgili bir yer bilen var mı, bilen duyan olursa bana haber  verebilir mi?

10/18/2011 15:35:00

hanımlar elımde sıfır chıcco travel sıstem araba var set seklınde dusunene pıyasının baya altında verebılırım garantılı gusel bırde chıcco sıfır parazıt bebek telsızı haberınız olsun

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...