ÜYE TANIŞMA KÖŞESİ

Ynt: ÜYE TANIŞMA KÖŞESİ

12/22/2011 20:43:00

hoşgeldin aramıza..ne iyi ettin de geldin.en kısa zamanda buluşmalarda da görmek isteriz seni ve oğlunu :)

12/25/2011 19:03:00

teşekkürler colito,ben de sizlerle tanışmak isterim.öptüm sizi

HERKESE MERHABALAR

12/25/2011 20:04:00

Selam arkadaşlar.ozlembalanın davetiyle çoğunuzla arkadaş oldum yani listelerimize eklendik.ama hala tam tanışamadık sizlerle.nurtiye epey oldu üye olalı ama tanışma vakti geldi dedim.ben de aranıza katılmak istedim.güzel sohbetleriniz ve buluşmalarınız var,umarım bir gün birlikte oluruz.
9 aylık beyaz meleğim dediğim bir oğlum var,tarih öğretmeniyim,merkezde çalışıyor ve oturuyorum.hepinize sevgilerimi gönderiyorum.görüşmek ümidiyle..

HERKESE MERHABALAR

12/25/2011 20:07:00

Selam arkadaşlar.ozlembalanın davetiyle çoğunuzla arkadaş oldum yani listelerimize eklendik.ama hala tam tanışamadık sizlerle.nurtiye epey oldu üye olalı ama tanışma vakti geldi dedim.ben de aranıza katılmak istedim.güzel sohbetleriniz ve buluşmalarınız var,umarım bir gün birlikte oluruz.
9 aylık beyaz meleğim dediğim bir oğlum var,tarih öğretmeniyim,merkezde çalışıyor ve oturuyorum.hepinize sevgilerimi gönderiyorum.görüşmek ümidiyle..

HERKESE MERHABALAR

12/25/2011 20:07:00

12/27/2011 14:26:00

Arkadaşlar merhaba,ben yasemin yılbaşı partisinde biçoğunuzla tanıştık.Parti benim ve çocuklarım için eğlenceli geçti.En kısa zamanda anneler toplantısı yapalım.

12/27/2011 22:28:00

merhaba bursalı annişler...teşekkürler özlembala....  şuan istanbulda yaşıyorum ama bende bursalıyım yakın zamanda somestrda geleceğim memlekete....bursada durumlar nedir bakayım grup varmı dedim...sizi buldum...

ismim Dilek selamlar sevgiler...:)

12/28/2011 09:13:00

Merhaba dilek hoşgeldin guruba :)

12/28/2011 16:23:00

merhaba yeni arkadaşlarım hoşgeldiniz aramıza..Yüzyüze tanışmak kaynaşmak dileğiyle:)
bnazz umarım en kısa zamanda bakıcı bulabilirsin..

12/28/2011 19:48:00

saol ozlembala.inş en kısa zamanda iyi bir bakıcı bulurum.son sürat bakıcı görüşmelerim devam ediyor ama hala uygun birini bulamadım.bu arada aklında kalayım,bakıcı konusunda.sevgiler..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...