ÜYE TANIŞMA KÖŞESİ

Ynt: ÜYE TANIŞMA KÖŞESİ

03/09/2011 08:56:00

kızlar adam edecek hepimizi, ece de anne makyaj yap hadi deyip duruyor :)

03/09/2011 09:02:00

kesinlikle benimki beğenmiyordu beni şimdi giyinip süsleniyorum anne çok güzel olmuşsun diyor senin için diyorum:) zavallı eşim suelin sayesinde eski formuna kavuşacaksın deyip mutlu oluyor garibim halime ses edemiyordu :):)

03/09/2011 09:07:00

:) Suel' in anlamı ne mine??

03/09/2011 09:08:00

selam kızlar ben de selen,10 temmuz 1982  dogumluyum.aslen ankaralıyım.hukuk fakültesi adalet bolumundeyım.bu sene bıtıyor ıns.cansın adında bir kızım var.01.ocak 2009  bandırma dogumlu.

kilo konusunda bende 2 hafta da 5 kilo aldım dıyebılırım.azimliyim ve-re-ce-ğim ;)eşimle beraber diiyetteyiz:) ne dıyet ne diyet  :P

minecim evet, bakım konusunda bende kendımı şöyylee bir sarstım.bu ne böyle dedim.kılo aldın,sabah kalktıgın gıbı dolanıyorsun,sacın basın bakımı bır yere gıdeceksen goruyor.....eeeee ne yapıyorsun kendıne gel selen dedım.geldım kendıme.şimdi kendimi daha ıyı hıssedıyorum.

03/09/2011 09:17:00

Merhaba herkese,

Ben Hülya. 21 Eylül 1983 dogumluyum. Aydin'liyim aslen. 2001'den beri bursa'dayim. Zorla geldiğim sehirde evlenip kök saldim :)) ingilizce öğretmeniyim ama mesleğimi yalnızca 1 yıl yaptım. Şimdi de evdeyim.

31 Temmuz 2009 doğumlu Defne adında bir kızım var. Sevgi kelebeği, minnos bir şey. Ara ara çılgın halleri de var tabii...

İkinci kuzum zorla gelen - bence gönderilen - bir böcek olucak. Henuz ismi belli değil ama o da ablasi gibi Temmuz ayinda gelecek.

Hatta ablasiyla aynı gün bile dogabilir :) Temmuz bereket ayimiz zaten. 29 Temmuz da evlilik yıldönümümüz :))

Sevgiler..

03/09/2011 09:17:00

Merhaba herkese,

Ben Hülya. 21 Eylül 1983 dogumluyum. Aydin'liyim aslen. 2001'den beri bursa'dayim. Zorla geldiğim sehirde evlenip kök saldim :)) ingilizce öğretmeniyim ama mesleğimi yalnızca 1 yıl yaptım. Şimdi de evdeyim.

31 Temmuz 2009 doğumlu Defne adında bir kızım var. Sevgi kelebeği, minnos bir şey. Ara ara çılgın halleri de var tabii...

İkinci kuzum zorla gelen - bence gönderilen - bir böcek olucak. Henuz ismi belli değil ama o da ablasi gibi Temmuz ayinda gelecek.

Hatta ablasiyla aynı gün bile dogabilir :) Temmuz bereket ayimiz zaten. 29 Temmuz da evlilik yıldönümümüz :))

Sevgiler..

03/09/2011 09:24:00

Sevgi kelebeği, kedi delisi Defne :) Aynı gün doğmaları ne güzel olur yahu hülya

03/09/2011 09:27:00

evett. tek tantana ile iki doğumgünü çıkar aradan :)

03/09/2011 09:58:00

belkıscım Suel Nur kızımın adı bu türkçesi arapça MaelNur anlamı çölde yağmur yağmadığından gök kuşağı oluşmaz bir tek MaelNur yağmuru yağdığında oluşur AbelNur olarak eski türkçe zemzem suyunun çıktığı havza anlamalrında

03/09/2011 10:36:00

Güzel isim, anlamıda güzelmiş

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...