ÜYE TANIŞMA KÖŞESİ

Ynt: ÜYE TANIŞMA KÖŞESİ

04/26/2012 05:55:00

Neguzel hem kalabalık burası

merhaba

05/31/2012 10:26:00

merhabalar ben gülay incin annesiyim bursa grubuna katılmaktan büyük mutluluk duydum umarım güzel oyun grubları oluşturabiliriz.

05/31/2012 10:39:00

arkadaşlar hoşgeldiniz. ben çalıştığım için katılamıyorum buluşmalara pek katılamasam da buradan iletişime geçebiliriz...buluşmak dileğiyle...

05/31/2012 11:00:00

incigulay,hoşgeldin.ben emine,görüşmek dileğiyle..

11/13/2012 14:04:00

hu huuuu.....arkadaşlar bende yeniyim.ama sayfa baya eski galiba...

illa gören okuyan olur herhalde :))

80 doğumluyum.ekim 2010 doğumlu tombiş bir kızım var.nam-ı değer Beril kuş :)

kükürtlü de oturuyorum.organize sanayi de bir tekstil firmasında numune-varyant sorumlusu olarak çalışıyorum..cumartesi leri 12,30 a kadar belirtmeden geçemeyeceğim !!

ilerleyen sayfalarda görüşürüz mutlaka...

11/14/2012 09:16:00

guruba hoşgeldin nurus, tekstilcilerin kaderi bu sanırım, bende 2 ye kadar çalışıyorum :)

11/14/2012 09:54:00

Gruba yeni gelen tüm arkadaşlarım hoşgeldiniz..En yakın buluşmada tanışmak dileğiyle..

11/14/2012 12:15:00

merhaba arkadaşlar hoşbuldum :))

bende tanışmak isterim sizlerle.evet belkıs kaderimiz ama bu kadarına da şükür diyorum ben.evimle işim arası metroyla 1 saat,arabayla 15 dk..vınn eve basıp gidiyorum sonra beril kuş la mıç mıç....bu karanlık günlerde alalım kuşları bir şeyler yapalım.

ben bu aralar haftada 3 gün kreşe vermeyi düşünmeye başladım.ama aldığım ailesel tepkilerle bu zaman galiba mart gibi olacak.burada görüşürüz onu da.

belkıs sen nerede çalışıyorsun??

bu arada herkes neler yapar?çalışan çalışmayan yazalım mı??bir hareket planı için zemin hazırlığı olur hem..

11/14/2012 12:28:00

Bende demirtaş sanayideyim nurus, ithalat ihracat filan uğraşıp duruyoruz :) ev ise kültürde,  dediğin gibi bunada şükür napalım işte gidip gelip duruyoruz :)
Beril kuş için seni özlemin yerine alalım :) çok güzel oyun gurupları oluştu, özlem daha iyi bilgi verir ilgilenirsen, hatta bu haftasonu davulumdan masallara gelebilirsen yeride görebilirsin, hem tanışmışta oluruz, biçoğumuz orada olacağız :)

11/14/2012 12:42:00

hoşgeldin :) Derya ben, komşuyuz sanırım ben de kükürtlüde oturuyorum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...