Katılım Şartları

Ynt: Katılım Şartları

11/30/2011 09:49:00

şu ana kadar gördüğüm kadarıyla çok fazla aktif olmayan biri katılmadı listeye. bu durumda sorun olacağını sanmıyorum. o tip bir durumda sen dürter, rahatsız edersin artık Burcucum :) ee öyle başkan olmak kolay değil :-P 

11/30/2011 09:51:00

ay burcu hayrıye'ye de alsınlar nolur :)))))

11/30/2011 09:52:00

:)))

11/30/2011 12:08:00

bir de çocuklarla ilgili biraz bilgi verebilsek karşı tarafa hediye için fikir olur hemde çocuklar ilgi alanlarına göre bir hediye almış olurlar, anneler gününde öyle yapılmıştı beden ölçüleri, hobileri falan yazmıştık bence yine öyle bir mail ya da mesaj gönderelim. her çocuk aynı ölçülerde değil mesela kıyafet alınırsa sorun olabilir, ya da biri müzik aleti çok seviyordur öbürü kitap yani en azından birkaç ilgi alanı belirtsek ve beden ölçülerini yazsak hediye alan boşuna para vermiş olmaz. çünkü değiştirme şansımız da yok gelen hediyeyi

11/30/2011 12:32:00

deniss katılıyorum çocukların ilgi alanları yada beden ölçüleri belirtilsin mutlaka ona göre hediye seçmek daha kolay olur. :))

11/30/2011 19:25:00

kim kime çıkarsa o kişiler birbirlerine bilgileri verirken onlarıda belirtirler,birkaç iş aynı anda çıkar aradan ;)

11/30/2011 21:22:00

kapalı çekiliş olacak deniyordu, o zaman kimse kime çıktığını bilemez herkese sürpriz olacak. sadece bu organizasyonu yapan kişiye her katılımcı mesaj atarsa, çekiliş sonuçlarını gönderirken yanına katılımcının gönderdiği mesajı da ekler ve böylece ne sürpriz bozulur  ne de kişiler hediye almakta zorlanmazlar diye düşünüyorum...

12/01/2011 04:33:00

deniz ne demek istediğini tam anlamadım, zaten kapalı cekılısı mı savunuosun ya da katılımcının ne mesajından bahsedıyosun :S

bırkac kısı kapalı olsun ıstıyo ama cogunluk acık olsun ıstıyo,boylece hedıyelerde bır sorun cıkmaz kıme hesap sorulacagını bılırler dıye :)

12/01/2011 07:24:00

heyecanla actım prop,
ne zaman belli olacak kimin kime cıktıgı?

kestane kebap/acele cevap:)

12/01/2011 07:27:00

yaptım cekılısı, ne zmn acıklayım :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Yılbaşı Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...